Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Merų rinkimai: Vidas Cikana pralaimėjo Šakių trečiojo amžiaus universiteto steigėjui

Merų rinkimai: Vidas Cikana pralaimėjo Šakių trečiojo amžiaus universiteto steigėjui

verslaspolitika, vrk.lt

Vidas Cikana, Lietuvos centro partijos atstovas surinko 42,52 proc. Šakių rajono rinkėjų balsų. Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Gegužės 7 d., 20 val. baigėsi pakartotinis balsavimas Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybių merų rinkimuose.

20 val. duomenimis, pakartotinio balsavimo metu balsuoti atvyko ir VRK informacinėje sistemoje buvo pažymėti kaip balsavę: Jonavos rajono savivaldybėje – 19,7 proc. (balandžio 23 d. balsavime – 26,7 proc.), Šakių rajono savivaldybėje – 37 proc. (balandžio 23 d. balsavime – 39,45 proc.).

Šakių rajono mero rinkimus laimėjo mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis, Gelgaudiškio bendruomenės centro „Atgaiva“ steigėjas ir narys nuo 2002 m., Šakių trečiojo amžiaus universiteto steigėjas ir valdybos narys nuo 2016 m.

Jonavos rajono meru  išrinktas socialdemokratas  Eugenijus Sabutis.

Pakartotinio balsavimo metu aktyviausi buvo Jonavos rajono savivaldybės Lakštingalų (29,8 proc.) ir Bibliotekos (27,4 proc.) rinkimų apylinkių rinkėjai; Šakių rajono savivaldybėje – Gelgaudiškio (50,1 proc.), Paluobių (48,9 proc.) rinkimų apylinkėse.

Palyginus š. m. gegužės 7 d., pakartotinio balsavimo, duomenis su š. m. balandžio 23 d. balsavimo duomenimis, matyti, kad pakartotinio balsavimo metu Jonavos ir Šakių rajonų savivaldybių merų  rinkėjai buvo pasyvesni.

Galutinius rinkimų rezultatus, išnagrinėjusi visus skundus ir nustačiusi visus rinkimų rezultatus, tvirtina VRK ne vėliau kaip per 7 dienas po rinkimų (t. y. iki š. m. gegužės 14 d.) ir rinkimų rezultatus paskelbia VRK interneto svetainėje.

Parašykite komentarą

Top