Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Anykštėnas Antanas Baura – ne tik savo srities profesionalas

Anykštėnas Antanas Baura – ne tik savo srities profesionalas

www.verslaspolitika.lt

Anykščiuose Seimo nario rinkimus laimėjo Antanas Baura. Laisva vieta Seime atsirado mandato atsisakius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovei Gretai Kildišienei.

Sekmadienį vykusiuose Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio vienmandatėje rinkimų apygardoje laimėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas Antanas Baura.

,,Rinkėjų valia ir sprendimas yra toks, kad nugalėjo A.Baura. Tai reikia pripažinti, pasveikinti jį ir padėkoti savo rinkėjams.Nesu anykštėnas, tad galima sakyti, kad rinkėjai pasirinko vietinį žmogų. Nemanau, kad rezultatui lemiamos įtakos turėjo partija, viską nulėmė žmogiškasis faktorius.

Žmonės pasirinko nuosaikesnį kandidatą, o ne mane – nesusijusį su vietos valdžia. Šį kartą rinkėjai taip nusprendė, tai jų sprendimą gerbiu“, – sakė lrytas.lt K. Krivickas.

Į Seimo narius išrinktas anykštėnas Antanas Baura – ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuoširdžiai savo kraštu besirūpinantis pilietis.

„Pažįstu Antaną ne vienerius metus. Laukiu, kol Antanas prisijungs ir kartu su 56 dabartiniais nariais imsis įgyvendinti rinkimų programoje numatytus darbus. Matau Antano užsidegimą dirbti ir siekti pokyčių kiekvieno rinkėjo labui, todėl labai džiaugiuosi tokiais rinkimų rezultatais“, – sako LVŽS frakcijos Seime  seniūnas Ramūnas Karbauskis.

A. Baura yra politikos senbuvis. 2000–2004 m. jis buvo išrinktas Seimo nariu Anykščių–Kupiškio rinkimų apygardoje, dirbo Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių ir Aplinkos apsaugos komitetuose. Pasibaigus Seimo kadencijai, dirbo UAB „Jaros agrokompleksas“ direktoriumi, 2007–2008 m. – Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi.

2008 m. antrą kartą buvo išrinktas Seimo nariu Anykščių–Kupiškio rinkimų apygardoje ir dirbo Seimo Kaimo reikalų komitete. 2013–2015 m. – Anykščių rajono savivaldybėje užėmė mero patarėjo pareigas.

Parašykite komentarą

Top