Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Mirė Lietuvos politikas ir visuomenės veikėjas Domininkas Velička

Mirė Lietuvos politikas ir visuomenės veikėjas Domininkas Velička

www.siandien.info

Mirė Lietuvos politikas ir visuomenės veikėjas Domininkas Velička.

„Bičiulis, kolega politikoje, Vilniaus miesto tarybos frakcijos narys. Visada kūrybiškas, visada matantis plačiau, visada trykštantis pozityvumu ir dalijantis džiaugsmą ir bendraamžiams, ir jaunimui. Geros Tau kelionės, Domininkai“, – rašo šiandien feisbuke sostinės meras R. Šimašius.

Asm. albumas.

D. Velička 1958 m. baigė Kauno Adomo Mickevičiaus vidurinę mokyklą, 1960 įstojo ir 1966 m. baigė Vilniaus universitetą, įgijęs fiziko specialybę.

1966-1977 m. D. Velička dirbo statybinių medžiagų tyrimo institute „Termoizoliacija“. Vėliau vyras tapo Kino mėgėjų draugijos pirmininko pavaduotoju, ėjo Lietuvos fotomenininkų sąjungos gamybos viršininko pareigas. 1994-2000 m. jis buvo UAB „Bennet Distributors“ vadybininkas, vyriausiasis ekspertas.

Nuo 1999 m. D. Velička buvo Lietuvos liberalų sąjungos narys. 2000 m. jis buvo išrinktas ir jame išdirbo visą kadenciją iki 2004 m.

D. Velička yra parašęs kelis šimtus straipsnių vyno kultūros temomis dienraščiams „Lietuvos rytas“, „Respublika“, įvairiems žurnalams. Jis taip pat skaitė paskaitas apie gėrimų kultūrą, šiomis temomis vedė laidas televizijoje ir radijuje

Parašykite komentarą

Top