Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Karbauskis kratosi atsakomybės, jau bėga į opoziciją

Karbauskis kratosi atsakomybės, jau bėga į opoziciją

Sauliui Skverneliui nepatekus į antrąjį rinkimų turą jis pareiškė, kad iš premjero posto atsistatydins liepos 12 d.

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) keltas kandidatas į prezidentus taip pat paragino R. Karbauskį pasitikrinti savo pasitikėjimą partijoje.

Savo ruožtu R. Karbauskis patikino, kad „valstiečiai“ taip pat po liepos 12 d. nebedirbs valdančiojoje daugumoje. Ramūnas Karbauskis .

Tai jis pasakė „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“.R. Karbauskis teigė, kad dar nei partijoje, nei frakcijoje nesvarstė, ką palaikys antrame ture, todėl kol kas į šį klausimą atsakyti esą negali.

„Aš pats nematau geresnio pasirinkimo negu jis buvo pirmam ture. O pirmame ture mūsų kandidatas nepateko į antrą turą“, – kalbėjo LVŽS lyderis.

Paklaustas, kaip mano, kokia galėjo būti esminė priežastis, lėmusi S. Skvernelio nesėkmę, R. Karbauskis buvo lakoniškas.„Toks yra tautos pasirinkimas, reikia padėkoti bet kokiu atveju žmonėms, kad jie dalyvavo rinkimuose, jie išsakė savo nuomonę“, – teigė politikas ir pridūrė, kad LVŽS šis balsavimas reiškė pasitikėjimo klausimą Vyriausybe ir valdančiąja koalicija.

„Mes pamatėme rezultatus, supratome, kad pasitikėjimo mes nebeturime, pakankamo pasitikėjimo. Dėl to padaryti tie pareiškimai, kurie padaryti“, – sakė R. Karbauskis.

„Vis dėlto R. Karbauskis buvo įsitikinęs, kad įtakos menkam S. Skvernelio palaikymui galėjo turėti rinkiminė kampaniją, kurią jis pavadino „visi prieš vieną“.

Parengta pagal spaudos pranešimus

Parašykite komentarą

Top