Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Parlamento vadovė: „Seimas ne vieta chamams ir jų norimai įdiegti tarpuvartės kultūrai“

Parlamento vadovė: „Seimas ne vieta chamams ir jų norimai įdiegti tarpuvartės kultūrai“

Parlamento vadovė: „Seimas ne vieta chamams ir jų norimai įdiegti tarpuvartės kultūrai“

www.siandien.info

„A. Gedvilas savo replika premjerei I. Šimonytei peržengė visas padorumo ribas, sugebėjęs savo klausimą užbaigti užuomina apie premjerės asmeninį gyvenimą. Dalis Seimo narių pastarosiomis dienomis, atrodo, pradėjo varžytis, kas pasakys ką nors aštriau ir labiau žeidžiančio, labiau seksistiško“, – feisbuke paskelbė Seimo  vadovė. „Aidai Gedvilai, šiandien jūs savo pareiškimu įsirašėte į politikų gretas, Seimo salėje sugebėjusius politikos kultūrą pažeminti iki ribos, žemiau kurios yra tik atviri keiksmažodžiai ir muštynės. Prisiminkite tai kitą kartą ruošdamas replikas dėl smunkančios Seimo reputacijos. Kreipsiuosi į Etikos ir procedūrų komisiją. Seimas ne vieta chamams ir jų norimai įdiegti tarpuvartės kultūrai“, – sakė V.Čmilytė-Nielsen.

Seime vykusio Vyriausybės pusvalandžio metu Darbo frakcijos narys Aidas Gedvilas premjerės teiravosi apie, jo nuomone, saugumo iššūkių Lietuvai keliančią Kaliningrado blokadą.

 „Drįstu priminti, kad Lietuva nėra uabas, ir jūs su ministru nesate akcininkai priiminėti tokius sprendimus, kurie kelia karo grėsmę mūsų šaliai. Tai ne baltarusiškų trąšų klausimas ir net ne konflikto su Kinija klausimas, nors koks jums skirtumas, kai visą gyvenimą dirbate viešajame sektoriuje. Drįstate teigti, kad jokia Kaliningrado blokada nevyksta. Kuris konkrečiai sankcijų punktas nurodo tranzito draudimą iš Rusijos į Rusiją? Kas konkrečiai atsakingas už šį priimtą sprendimą? <…>

Ar jūs tautą beraščiais laikote? Priminsiu, kad jūsų, kaip ir šalies vadovo, pareiga yra užtikrinti taiką Lietuvoje, o ne kurstyti karą. Kas buvo padaryta, kad šalies piliečiai miegotų ramiai? O gal tikrai laukiama, kol į jaunus Lietuvos vyrus šaudys Rusijos kariai, o žmonas prievartaus vaikų akivaizdoje? Bepigu, kai nei to, nei kito neturi“, – rėžė A.Gedvilas.


Parašykite komentarą

Top