Jūs esate
Pagrindinis > Reklama > Pasaulinė „Lidl“ bendruomenė „Facebook“ pasiekė 20 milijonų ribą

Pasaulinė „Lidl“ bendruomenė „Facebook“ pasiekė 20 milijonų ribą

20 milijonų sekėjų: šių metų gegužę „Lidl“ peržengė 20 milijonų ribą, kartu sudėjus visų šio prekybos tinklo šalių bendrovių paskyrų „Facebook“ socialiniame tinkle sekėjų skaičių. Tai yra puiki proga padėkoti. Ir ne tik: savo draugų bendruomenei „Lidl“ paruošė kai ką išties ypatingo.

„Lidl“ sekėjams socialiniame tinkle „Facebook“ dedikuojama suomių atlikėjos Saaros Aalto pagal dainininko Passenger 2012 metų hito „Let Her Go“ melodiją sukurta ir atliekama daina. Tekstas sudėtas iš 20 kalbų, vartojamų įvairiose šalyse, kuriose veikia „Lidl“. 30-metė dainininkė jau ilgą laiką yra žinomas veidas Suomijoje, o 2017-aisiais padarė proveržį ir tarptautiniu mastu.

Bendradarbiaudama su muzikos prodiusavimo kompanijomis „Xenomania“ bei „Metrophonic“, kurios prisidėjo prie pasaulinių Kylie Minogue ir Cher hitų, šiuo metu Saara ruošia savo pirmąjį tarptautinį albumą.

Tačiau dar prieš jam pasirodant laukiama virtualios „Lidl“ padėkos dainos premjeros, kuri šiandien, gegužės 23 d., įvyks visų „Lidl“ šalių „Facebook“ paskyrose ir prekybos tinklo oficialiajame „YouTube“ kanale https://youtu.be/7YnkCWg3utU

Dainavimas – lengva užduotis britų televizinio muzikos talentų konkurso „X Factor 2016“ antrosios vietos laimėtojai. Tuo metu „suspausti“ 20 kalbų į vieną dainą – nemenkas iššūkis net labiausiai patyrusiam daugiakalbiam dainininkui.

„Muzika, kalbos ir skirtingos kultūros yra mano aistra, todėl man buvo labai malonu atlikti dainą 20-čia kalbų, – paaiškino S. Aalto. – Gavusi „Lidl“ pasiūlymą, peržiūrėjau skirtingų Europos šalių „Lidl“ paskyras „Facebook“ ir iškart supratau, jog turiu šito imtis. Mane sužavėjo „Lidl“ bendravimas su sekėjais – visada draugiškas ir nuoširdus, beveik neformalus stilius, visai toks pat, kokiu pati bendrauju su savo gerbėjais.“

Plėtojant komunikaciją socialiniuose tinkluose, kiekybė nėra „Lidl“ pagrindinis prioritetas. Anot prekybos tinklo, svarbiausia – bendravimo su pirkėjais, sekėjais ir visomis kitomis bendruomenėmis kokybė: „Mes atsakinėjame į klausimus, gauname grįžtamąjį ryšį, dalinamės idėjomis.

Virtualios mūsų bendruomenės augimas rodo, jog neapsirikome pasirinkdami bendravimo su pirkėjais stilių – ir ne tik Vokietijoje, Italijoje ar Ispanijoje, kur „Lidl“ paskyros „Facebook“ turi daugiausia sekėjų, bet viso „Lidl“ prekybos tinklo mastu visose 28-iose „Facebook“ paskyrose.“

Tai patvirtina ir socialinės žiniasklaidos „Socialbakers“ atliktas tyrimas „Lidl“ – mažmeninės prekybos tinklas nr. 1 „Facebook“ socialiniame tinkle Europoje“.

Rezultatai parodė, jog socialiniame tinkle „Facebook“ žengti koja kojon su „Lidl“ nesuspėja joks kitas mažmeninės prekybos maisto produktais tinklas. Palyginti su konkurentų paskyromis, „Lidl“ ne tik turi daugiausiai sekėjų tarp maisto mažmenininkų – daug didesnis ir bendruomenės įsitraukimas komentuojant bei spaudžiant patiktukus.

„Socialbakers“ studijos apie „Lidl“ rezultatai: https://sbks-www.s3.amazonaws.com/www/storage/www/files/Lidl-2017.png

Parašykite komentarą

Top