Jūs esate
Pagrindinis > Redaktorius rekomenduoja > Apie tai, kad „Financial Times“ Šimonytę mini tarp kandidatų pakeisti NATO generalinį sekretorių“

Apie tai, kad „Financial Times“ Šimonytę mini tarp kandidatų pakeisti NATO generalinį sekretorių“

www.siandien.info, Vidas RACHLEVIČIUS, facebook

Šiandien net gėda už savo cechą pasidarė, kai pamačiau, kad didelė dalis žiniasklaidos aklai ištiražavo Eltos nesąmonę apie tai, kad „Financial Times“ Šimonytę mini tarp kandidatų pakeisti NATO generalinį sekretorių“. Visų pirma – klaidinanti antraštė. Tai, kad Lietuva nori ar siekia, visai nereiškia, kad ji yra „minima tarp kandidatų“. Mes visi daug ko norim ir pasvajojam… Bet svarbu ne tai. Šis pranešimas eilinį kartą apnuogino faktą, kad portaluose nebėra nei prityrusių redaktorių, nei mąstančių žurnalistų, kuriems tas Eltos paskleistas nonsensas sukeltų abejonių.

Socialinių tinklų nuotrauka.

Turint galvoje dabartinę įtemptą tarptautinę situaciją, karą, įtampas ir rimtus prieštaravimus NATO viduje, I. Šimonytė, neturinti nei rimtos tarptautinių reikalų patirties, nei praktiškai jokio tarptautinio autoriteto bei politinio svorio gali būti kandidatė į NATO vadovus? Vidaus auditorijai galima sumaitinti viską, bet kaip tarptautinė? Juk lietuvišką žiniasklaidą stebi ir analizuoja užsienio valstybės, NATO partneriai. Kaip jie vertina tokias nesąmones? Ar lietuviai adekvatūs, ar jie suvokia, ką jie kalba? Iš to seka kitas klausimas – ar tokiais svaičiotojais galima pasitikėti? Apie kokį NATO, tokių net į paprastą tarptautinę organizaciją niekas nenorės rinkti.

Gali būti tekstas vaizdas

Parašykite komentarą

Top