Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į Lietuvos žmones

Prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į Lietuvos žmones

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienio vakarą kreipėsi į Lietuvos žmones:

„Mieli Lietuvos žmones, šiandien prašau jūsų pagalbos Lietuvai. Kiekvieno iš jūsų rankose mūsų šalies ateitis, nuo jūsų priklauso, kokia 2021 metais bus mūsų valstybė. Ar atlaikiusi pandemijos išbandymą ir išsaugojusi piliečių gyvybes, ar skaičiuojanti netektis, kurių galėjome ir privalėjome išvengti. Didžiąsias metų šventes šiemet kviečiu sutikti kitaip, šį vakarą kreipiuosi į mūsų senjorus. Jūs saugote giminės tradicijas ir perduodate jas ateities kartoms.

Tačiau šiemet prašau jūsų – susilaikykite nuo šventinių susibūrimų. Paprašykite vaikų ir anūkų šį kartą jūsų neaplankyti. Tegul šios šventės visiems neša šviesią viltį, o ne praradimus ir kaltės jausmą. Kreipiuosi ir į vidurinę kartą.

Susitikimai su plačia gimine, draugų šeimomis ar seniai nematytais svečiais visiems mums yra neatsiejama Kalėdų džiaugsmo dalis. Tačiau šiemet prašau jūsų – atraskite švenčių jaukumą artimiausiame šeimos rate.

Kreipiuosi ir į jūs, vaikai ir jaunuoliai. Žinau, kad jums ypač sunku likti namuose per šventes. Tačiau šiemet prašau jūsų, dar pakentėkite, bendraukite su draugais tik per nuotolį. Padėkite vaikams ir seneliams surengti nuotolines Kalėdas. Tapkite šių laikų herojais – prisidėkite prie bendros mūsų pergalės prieš virusą.

Žinau, kad daug iš jūsų visų prašau, ypač sunku bus tiems, kurie šventes sutiks vieni. Tačiau vieni nereiškia vieniši. Paskambinkime tiems, kas prie Kūčių stalo šiemet sėdės vienas. Šią sudėtingą valandą nuoširdžiai dėkoju tiems, kurie tyliai, nematomi laikosi karantino taisyklių.

Virusas negailestingas, tačiau jis nėra visagalis. Mes galime jį nugalėti. Kalbant krepšinio terminais – panaudokime efektyviausią kolektyvinės gynybos sistemą, kad įtikinamu rezultatu laimėtume antrąjį kovos su virusu kėlinį.

Pirmieji skiepai Lietuvai, kaip ir visa Europos Sąjungą pasieks dar šią savaitę. Laukti liko nedaug, todėl prašau visų ir kiekvieno – per Šventas Kalėdas dalinkimės viltimi, bendraukime, bet likime namuose“.

Parašykite komentarą

Top