Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Prezidentas: susisiekimo ministras privalo trauktis iš pareigų. R. Karbauskis: „Ne”

Prezidentas: susisiekimo ministras privalo trauktis iš pareigų. R. Karbauskis: „Ne”


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda neigiamai vertina susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus kuruojamoje srityje tvyrančią sumaištį ir paties ministro veiksmus.

J. Narkevičius sulaukė kritikos dėl Lietuvos pašto valdybos atleidimo, vizito Jungtiniuose Arabų Emyratuose, pietų valstybės įmonių sąskaita Dubajuje ir Minske, lėšų skyrimo asfaltuoti gatves savo rinkimų apygardoje ir prie premjero Sauliaus Skvernelio namų, taip pat dėl gyvenimo Seimo viešbutyje aplinkybių.

Dalis opozicijos inicijuoja J. Narkevičiui interpeliaciją.J. Narkevičių į susisiekimo ministro pareigas delegavo Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, šiemet po prezidento rinkimų prisidėjusi prie valdančiosios koalicijos.

Pasak šalies vadovo, ministro elgesys neatitinka jo pareigoms keliamų reikalavimų, trikdo valdžios grandžių darbą ir kelia piliečių nepasitikėjimą valstybe. J. Narkevičius neišnaudojo jam suteiktos galimybės konstruktyviai išspręsti problemas. Todėl ministras prarado Prezidento pasitikėjimą ir privalo trauktis iš pareigų.

„Asmeninės ministro problemos tapo Vyriausybės, o kartu ir visos valstybės problemomis. Tai nebegali ilgiau tęstis“, – sakė šalies vadovas.
Prezidentas laukia, kad Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nedelsdamas priims principingą sprendimą dėl ministro ateities.

Prieš susisiekimo ministrą vykdomas puolimas, tai yra bandymas sugriauti valdančiąją koaliciją, sako LVŽS pimininkas R. Karbaukis.

siandien.info.

Parašykite komentarą

Top