Jūs esate
Pagrindinis > Redaktorius rekomenduoja > Nuotolinės konsultacijos dėl žemės ūkio naudmenų, pasėlių ir ūkinių gyvūnų deklaravimo

Nuotolinės konsultacijos dėl žemės ūkio naudmenų, pasėlių ir ūkinių gyvūnų deklaravimo

www.siandien.info

Žemės ūkio ministerija, siekdama užtikrinti sklandų žemės ūkio naudmenų, pasėlių ir ūkinių gyvūnų deklaravimą, ketvirtadieniais nuo 8 iki 10 val. rengia nuotolines konsultacijas, skirtas žemės ūkio naudmenų, pasėlių ir ūkinių gyvūnų deklaravimui.

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Taip pat kilus bet kokiems su deklaravimu susijusiems neaiškumams ar klausimams, galima kreiptis specialiu el. paštu tiesiogines@zum.lt.

Daug atsakymų į pačius įvairiausius klausimus, susijusius su pasėlių deklaravimu, galima rasti ir nuolat pildomoje ŽŪM interneto svetainės rubrikoje „Dažniausiai užduodami klausimai“. Kviečiame aktyvuoti šią nuorodą: https://zum.lrv.lt/lt/dazniausiai-uzduodami-klausimai-3

Informacija teikiama ir ŽŪDC bendruoju telefonu (8 5) 266 0620 arba e. paštu pagalba@zudc.lt. Dėl klausimų, susijusių su PPIS veikimu, galima kreiptis e. paštu e-ibraizymas@zudc.lt.

Žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas vyksta nuo balandžio 17 d. iki birželio 20 d. Pavėluotai paraiškas bus galima teikti iki birželio 30 d.

VĮ Žemės ūkio duomenų centro duomenimis, iki gegužės 9 d. jau patvirtintos 15926 paraiškos, deklaruotas 152816,66 ha plotas.

Parašykite komentarą

Top