Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Rokas Masiulis sugrįžta?

Rokas Masiulis sugrįžta?

www.siandien.info

Dvejose Vyriausybėse susisiekimo ir energetikos ministro pareigas ėjęs Rokas Masiulis gali sugrįžti į formuojamą naują Vyriausybę. Lrytas.lt šaltinių teigimu, pernai ministro portfelį praradęs R.Masiulis įvardijamas pretendentu vadovauti Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM), kurios vadovo kėdė šiuo metu yra karščiausia ir kurios esą kratosi kiti.

Žinių radijo laidos „Opozicija“ interviu, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos lyderis Gabrielius Landsbergis pažymėjo, jog koalicijos derybos buvo efektyvios, o pasiekti kompromisai pozityvūs.

„Į koalicijos sutartį sudėjome, ko gero, principus, kuriais remiantis būsimoji koalicija turėtų remtis. Ir tam tikrus darbus, kurių koalicijos partnerių nuomone turėjo būtinai atsirasti būtent šiame dokumente. Po jo, turbūt jau kitą savaitę, bus pradėtas rengti Vyriausybės programos dokumentas, kuris jau konkrečiai aprašys Vyriausybės įsipareigojimus ir darbus, kurie būtent nuo Vyriausybės ir priklauso. Kitaip tariant, kas keliauja į Vyriausybę – tas bus Vyriausybės programoje, ką diskutuosime Seime – tas atsidūrė koalicijos sutartyje.

Ar buvo sunku? Na užtrukom šiek tiek, beveik keletą savaičių sudėlioti galutiniam tekstui, tačiau reikėjo tik dviejų gyvų derybų raundų, per kuriuos sudėliojom pagrindinius kablelius ir taškus. Na iš esmės, nuomonės išsiskyrė ten, kur buvo galima tikėtis, kad jos išsiskirs, tačiau tai, jog pavyko pasiekti kompromisą, mane nuteikia labai optimistiškai“, – teigė G. Landsbergis.Kalbėdamas apie dabartinės koronaviruso krizės suvaldymą, TS-LKD lyderis atskleidė, kad ruošiamasi skaidriau komunikuoti apie priimamus sprendimus.

„Nuo pat rinkimų, buvo iškeltas lūkestis, kad laimėjusios partijos turi turėti planą. Mes pradėjome susitikimų serija su ekspertais, valstybės įstaigų atstovais, kurie sutiko su mumis susitikti ir papasakoti apie tai kokia reali situacija yra. Padėjo ir Prezidento suburta grupė, su kuria Ingrida Šimonytė palaiko ryšį ir diskutuoja apie tai, kokie pokyčiai ir valdymo struktūra yra reikalingi.

Artimiausiu metu bus pateiktas planas, kaip mes matome tą valdymą. Kas keisis, kas liks panašiai. Pirmiausia bus siekiama išskaidrinti sprendimų priėmimą, kad būtų labai aišku kaip sprendimai gimsta, kaip jie yra pasiūlomi, kas juos pristato, kaip jie yra iškomunikuojami ir ką jie reiškia visuomenei“, – pažymėjo G. Landsbergis.Parašykite komentarą

Top