Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Š. Jasikevičiaus filosofija Barselonoje nesikeis

Š. Jasikevičiaus filosofija Barselonoje nesikeis

www.siandien,info, lrt.lt.

„Palau Blaugrana“ arenos herojus vėl grįžo į Barseloną, tačiau šis sugrįžimas ypatingas – Kauno „Žalgiryje“ skambias pergales pasiekęs Šarūnas Jasikevičius nuo šiol „Barcelona“ komandos žaidimui diriguos kaip treneris.

Šarūnui Jasikevičiui suteiktas Kauno miesto Garbės piliečio vardas. Nuotr. euroleaguejam.files.wordpress.com

Dukart per žaidėjo karjerą „Barcelona“ krepšinio komandos marškinėlius vilkėjęs Š. Jasikevičius pirmadienį po pietų buvo pristatytas žiniasklaidai.

Š. Jasikevičiaus pristatymas įvyko išskirtinėje vietoje – šalia legendinio „Camp Nou“ stadiono įsikūrusioje „Auditorijoje 1899“, kurioje ne vieną kalbą yra sakiusios tokios futbolo legendos kaip Lionelis Messi, Xavi ar Andresas Iniesta.

Ispanų kalba komunikavęs Š. Jasikevičius „Barcelona“ gerbėjams pažadėjo du dalykus – gražų žaidimą ir titulus.

„Esu labai laimingas vėl būdamas šio klubo dalimi“, – konferencijoje sakė Š. Jasikevičius. – Pasistengsiu padaryti viską, kad ši komanda žaistų gerą ir laimintį krepšinį.“

Š. Jasikevičiaus komunikacija nepasikeitė ir atvykus į vieną didžiausių Europos klubų. Sulaukęs klausimo, ar Eurolyga yra jo prioritetas, strategas pakartojo tai, ką kartojo ir būdamas „Žalgiryje“ – darbas diena po dienos.

„Atvykstu čia trejiems metams. Nekantriai laukiu naujo iššūkio, tačiau negalvoju taip toli į priekį. Treniruotė ir rungtynės – taip kiekvieną savaitę. Svarbiausia yra dirbti diena iš dienos, stengtis tobulėti ir tada siekti savo tikslų.

„Barcelona“ fanai žino, kad šiam klubui atsiduosiu visu 100 procentų. Mums rūpi visi titulai – tiek Eurolyga, tiek Ispanijos čempionatas. Darysiu viską, kad laimėtume visus įmanomus trofėjus“, – tęsė 44-erių metų specialistas.

Kalbėdamas apie būsimą komandos žaidimą, Š. Jasikevičius teigė, kad bandys prisitaikyti prie žaidėjų: „Barca“ privalo žaisti pagal žaidėjų charakteristiką. Stengsiuosi atrasti sistemą, kurioje jie jaustųsi geriausiai.

Mano pačio filosofija nesikeis – visada buvau ir būsiu atviras su savo žaidėjais. Net neabejoju, kad žaidėjai atiduos maksimumą. Nuo dabar kiekvienos rungtynės šiai komandai bus lyg finalas – toks bus mūsų mentalitetas.“

Parašykite komentarą

Top