Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ant Krymo tilto kilo gaisras: Ukrainos gynėjai kiekvieną dieną skelbia apie pasiektus naujus laimėjimus

Ant Krymo tilto kilo gaisras: Ukrainos gynėjai kiekvieną dieną skelbia apie pasiektus naujus laimėjimus

www.siandien.info

Ant Krymo tilto kilo gaisras. Šeštadienį ryte socialiniuose tinkluose pasirodė vaizdai su ant Krymo tilto kilusio gaisro vaizdais.

AP/Scanpix

Remiantis pirminiais duomenimis, ant Krymo tilto geležinkelio atšakoje kilo didelis gaisras. Dėl ant tilto kilusio didelio gaisro eismas uždarytas, žmonės neįleidžiami. Pranešama, kad eismas tiltu buvo sustabdytas.

Internete plintančiame vaizdo įraše matyti, kad gaisras apėmė geležinkelio tilto dalį, taip pat smarkiai apgadintas greitkelis, dalis jo įgriuvo. Ukrainos žiniasklaida pranešė, kad apie 6 val. ryto (vietos laiku) ant tilto įvyko sprogimas.

Ukrainos gynėjai kiekvieną dieną skelbia apie pasiektus naujus laimėjimus. Pasak Volodymyro Zelenskio, Ukrainos prezidento, nuo spalio pradžios ukrainiečiai išlaisvino daugiau kaip 500 kvadratinių kilometrų teritorijos Chersono srityje.

„Vien šią savaitę mūsų kariai išvadavo 776 kv. km teritorijos mūsų šalies rytuose ir 29 gyvenvietes, tarp jų šešias Luhansko srityje“, – sakė V. Zelenskis. „Bendrai nuo šios puolamosios operacijos pradžios jau išvaduoti 2 434 kv. km mūsų žemės ir 96 gyvenvietės“, – sakė jis.

Ukraina pastarosiomis dienomis pradėjo antrą reikšmingą kontrpuolimą šiaurės rytuose esančiame Charkivo regione, taip pat pietuose netoli Rusijos užimto Chersono. Rugsėjo viduryje V. Zelenskis sakė, kad Ukrainos pajėgos per pirmą kontrpuolimą atkovojo 6 tūkst. kvadratinių kilometrų.

Zaporižios AE vėl visiškai atjungta nuo Ukrainos elektros tinklo dėl Rusijos pajėgų apšaudymo.

„Šiąnakt 0 val. 59 min. dėl dar vieno Rusijos karių apšaudymo buvo apgadinta paskutinė AE su elektros tinklu jungianti linija. Dėl to Zaporižios AE buvo visiškai atjungta. Automatiškai įsijungė dyzeliniai generatoriai“, – teigė „Enerhoatom“.

Pasak operatorės, generatoriai gali palaikyti elektrinės darbą tik 10 dienų, tad būtina atlikti elektros linijų remontą. Zaporižios AE yra didžiausia atominė elektrinė visoje Europoje. Ją Rusijos kariuomenė kontroliuoja dar nuo kovo. Spalio 5 d. Kremlius paskelbė, kad nuo šiol AE „oficialiai“ priklauso Maskvai.

Parašykite komentarą

Top