Pagrindinis > Interviu > Savaitės krepšinio trileris Alytuje

Savaitės krepšinio trileris Alytuje

new
bcwolves.com

Trijų iš eilės laimėtų „Wolves“ (5-2) rungtynių serija nutrūko akistatoje su čempionu Vilniaus „Rytu“ (4-3). Puikiai palaikomi į Alytaus areną susirinkusių žiūrovų vilkai panaikino mačo viduryje turėtą net 22 taškų deficitą ir galėjo išplėšti pratęsimą.

Vis tik, Likus vos 0,3 sekundės Regimantas Miniotas buvo per plauką nuo to, kad įmuštų kamuolį į krepšį ir išplėštų pratęsimą. Vis tik kamuolys išsisuko iš lanko ir vilniečiai triumfavo oponentų teritorijoje – 91:89 (26:18, 27:15, 17:24, 21:32).

Lietuvos čempionai iškovojo pirmąją savo pergalę nuo pat spalio 1 dienos, kuomet išvykoje įveikė Prienų „Labas GAS“. Po to vietiniame fronte sekė pralaimėjimai Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“, Jonavos „CBet“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“, o FIBA Čempionų lygoje nusileista Tenerifės „Lenovo“ ir Herclijos „Bnei“ klubams.

„Rytas“ šiose rungtynėse vertėsi be Gyčio Radzevičiaus, „Wolves“ ekipai nepadėjo Vitalijus Kozys. Tik antroje susitikimo dalyje ant parketo pasirodė Eigirdas Žukauskas, nerungtyniavęs pastarąsias dvi savaites. Puolėjas per beveik 16 minučių pasižymėjo 12 taškų.

Rimo Kurtinaičio auklėtinių gretose išsiskyrė aikštėje dominavęs Ahmadas Caveras, likęs per plauką nuo trigubo dublio – 18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 11 rezultatyvių perdavimų (33 naudingumo balai).

Po kiek sėkmingesnės šeimininkų mačo pradžios Vilniaus ekipa greitai perėmė iniciatyvą ir jau po pirmojo ketvirčio mėgavosi apčiuopiamu pranašumu – 26:18. Įpusėjus antrajam kėliniui sostinės krepšininkai jau įgijo dviženklę persvarą (37:26) ir ją iki pertraukos dar ženkliai padidino – „Rytas“ į rūbinę išėjo švieslentėje dominuodamas 53:33.

Trečiasis kėlinys kiek sėkmingiau susiklostė jau „Wolves“ ekipai, kuri prieš lemiamas dešimt minučių sugebėjo sumažinti savo deficitą iki 13 taškų – 57:70. Šeimininkai pusę paskutiniojo ketvirčio balansavo ties dviženklio atsilikimo riba, tačiau intriga į Alytų sugrįžo likus kelioms minutėms, kuomet po Ado Juškevičiaus baudų metimų komandas skyrė tik taškas (81:82). Visgi persverti svarstyklių į savo pusę „vilkams“ nepavyko – čempionai šventė pergalę 91:89.

„Wolves“: Ahmadas Caveras ir Adas Juškevičius po 18, Regimantas Miniotas 14, Marcosas Delia 13, Eigirdas Žukauskas 12, Kristupas Žemaitis ir Arnas Beručka po 5, Mindaugas Lukauskis 4. Tomas Pačėsas ir Hugo Invernizzi nepasižymėjo, Herkus Kumpys ir Juanas Gomezas de Liano aikštelėje nepasirodė.

„Rytas“: Martynas Echodas 18, Margiris Normantas 16, Gytis Masiulis 13, Marcusas Fosteris ir Jarvis Williamsas po 11.