Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Savaitės orai. Penktadienį sustiprės aukštesnio slėgio laukas, todėl debesys prasisklaidys, žymesnio lietaus nenumatoma

Savaitės orai. Penktadienį sustiprės aukštesnio slėgio laukas, todėl debesys prasisklaidys, žymesnio lietaus nenumatoma

www.siandien.info -Šaltinis: Orai.lt

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Pirmadienį aukšto slėgio sritis dovanos retai tokiu metų laiku ir tokiu mastu pasitaikančius orus – didesnėje šalies dalyje beveik visą dieną džiugins saulės spinduliai, debesys bus reti, nelis. Tik pietvakariniuose ir vakariniuose rajonuose vietomis debesys bus tankesni, saulė pasirodys rečiau, bet ir čia žymesnio lietaus neprognozuojama.

Pūs nestiprus besikeičiančios krypties vėjas, 4-9 m/s greičiu. Virš mūsų šalies užplaukusi nelabai šilto oro masė neleis temperatūrai kilti aukščiau 9-13 laipsnių. Vakare, jau sutemus, vakarinius rajonus ims traukti vientisas žemų debesų sluoksnis, ims formuotis rūkas.

Antradienio naktį iš vakarinių rajonų į daugelį vietovių pamažu plis žemi, bet tankūs debesys, kartu su jais atkeliaus ir rūkas. Iki ryto žemi debesys uždengs daugelį rajonų, didesnėje šalies dalyje susidarys rūkas. Vietomis trumpai ir silpnai palynos ar tik padulksnos.

Dvelks silpnas, nepastovios krypties vėjas. Temperatūra pažemės iki 1-6, pajūryje 7-9 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur, bet didžiausia tikimybė rytinėje šalies pusėje, numatomos šalnos iki 0-5 laipsnių šalčio.

Antradienio, Visų šventųjų dieną, vyraus apniukę ir ūkanoti orai, vietomis trumpai ir negausiai palynos, saulė trumpam pasirodys tik kai kuriose vietovėse. Ryto valandomis didesnėje šalies dalyje tvyros rūkas, įdienojus rūko užimami plotai sumažės, bet vietomis jis išsilaikys, o vakare vėl ims plisti į didesnę šalies dalį. Vėjas išliks silpnas, nepastovios krypties.

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Nors diena bus apniukusi ir ūkanota, šalį pasieks šiltesnio oro masė, todėl temperatūra kils iki 9-14 laipsnių šilumos.

Trečiadienį, Vėlinių dieną, iš vakarų atkeliaus atmosferos frontas. Vyraus debesuoti orai, dieną daugiau pragiedrulių pasirodys vakarinėje šalies dalyje.

Naktį vietomis, dieną daug kur palis, bet vyraus negausus lietus. Naktį ir rytą vietomis tvyros rūkas. Naktį dvelks silpnas pietryčių vėjas, dieną vėjas suksis iš pietvakarių ir papūs šiek tiek stipriau. Naktį vės tik iki 5-10, dieną šils iki 9-14 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį vyraus debesuoti orai, daug kur trumpai palis, o dieną debesys praretės, trumpai ir negausiai palis tik vietomis. Naktį pūs nestiprus pietvakarių, vakarų, dieną stiprokas vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Naktį vės iki 5-10, dieną šils iki 9-13 laipsnių.

Penktadienį sustiprės aukštesnio slėgio laukas, todėl debesys prasisklaidys, žymesnio lietaus nenumatoma. Naktį ir rytą vietomis susidarys rūkas. Vėjai suksis iš pietų ir truputį sustiprės. Naktis bus vėsi, temperatūra kris iki 1-6 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur tikėtinos šalnos, dieną temperatūra kils iki 8-12 laipsnių.

Parašykite komentarą

Top