Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Seimo narys M. Bastys nesutinka, kad jis kenkė Lietuvos interesams

Seimo narys M. Bastys nesutinka, kad jis kenkė Lietuvos interesams


Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas nusprendė, kad  Socialdemokratų partijos frakcijos narys Mindaugas Bastys veikė prieš Lietuvos valstybę.

Tuo tarpu pats  M.Bastys kreipėsi į generalinį prokurorą Evaldą Pašilį ir prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl padėjimo kitai valstybei veikti prieš Lietuvos Respubliką.

„Prašau pradėti ikiteisminį tyrimą mano atžvilgiu pagal nusikaltimo, numatyto BK 118 straipsnyje, požymius“, – rašoma Seimo nario prašyme.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas  konstatavo, kad M. Bastys, palaikydamas artimus ir nuolatinius ryšius su Rusijos valstybinės atominės energetikos korporacijos „Rosatom“ atstovais, veikė prieš Lietuvos valstybės interesus.

Premjeras S. Skvernelis suskubo pranešti, kad balsuotų už M. Basčio apkaltą , tuo tarpu M. Bastys tikina nepamenantis įspėjimo nebendrauti su rusų saugumo atstovais .

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas  konstatavo, kad šis parlamentaras, palaikydamas artimus ir nuolatinius ryšius su Rusijos valstybinės atominės energetikos korporacijos „Rosatom“ atstovais, veikė prieš Lietuvos valstybės interesus.

,,Artimi Seimo nario M.Basčio ryšiai su buvusiais ir esamais Rusijos Federacijos žvalgybos ir saugumo struktūrų pareigūnais, Kremliui artimais žurnalistais ir buvusiais bei esamais nusikalstamo pasaulio atstovais kelia grėsmę nacionaliniam saugumui“, – teigiama komiteto išvadose.

verslaspolitika.lt inf.

Parašykite komentarą

Top