Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Sengirės televizija: ūkininkai ruošiasi naujam protesto žygiui – žemės ūkio ministras turi trauktis iš pareigų

Sengirės televizija: ūkininkai ruošiasi naujam protesto žygiui – žemės ūkio ministras turi trauktis iš pareigų

www.siandien.info;

Ūkininkai ruošiasi Seimo rudens sesijai ir naujam protesto žygiui – žemės ūkio ministras K. Navickas turi trauktis iš pareigų.

zum.lt nuotr.

Pieno gamintojų asociacijos prezidentas Jonas Vilionis sako, kad Navicko paskyrimas žemės ūkio ministru yra nelaimė Lietuvai, jo buvimas šiame poste neša didžiulius nuostolius visam žemės ūkiui.

Apie dabartinio žemės ūkio ministro kompetenciją ir negebėjimą eiti pareigų jau ne kartą kalbėjo net ir valdančiosios koalicijos partneriai.

„K. Navickas turėtų trauktis, nes neturi kompetencijos toliau eiti žemės ūkio ministro pareigų, reikia pripažinti, kad buvo klaida pasirenkant jį, žmogus yra atėjęs visiškai iš kitos srities, ir kad tų darbų, kuriuos reikia padaryti, nepadaro“, – dar 2021 metų rudenį sakė Seimo narys Viktoras Pranskietis.

Beje, prieš keletą metų, kai Navickas dirbo aplinkos ministru, kritikos jam negailėjo kone visi dabartinės valdančiosios daugumos atstovai, o interpeliacijos tekstą K. Navickui buvo pasirašęs visas TS-LKD frakcijos elitas – Rasa Juknevičienė, Jurgis Razma, Antanas Matulas, Paulius Saudargas, Vytautas Juozapaitis, Kazys Starkevičius, Agnė Bilotaitė, Laurynas Kaščiūnas, Andrius Navickas, Stasys Šedbaras, Andrius Kupčinskas, Sergejus Jovaiša, Edmundas Pupinis.

Kodėl šiandien šie Seimo nariai taip kardinaliai pakeitė savo nuomonę?

Vasaros pradžioje Seimo opozicijos interpeliacija Kęstučiui Navickui žlugo, jis išsaugojo savo postą, tačiau ar ilgam?

Sengirės televizijos laidos premjera šį vakarą, rugpjūčio 11 dieną, 19 val.

Parašykite komentarą

Top