Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Laikraštis ŠIANDIEN Jums linki linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų

Laikraštis ŠIANDIEN Jums linki linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų

Gintautas KNIUKŠTA, ŠIANDIEN vyr. redaktorius

Laikraštis ŠIANDIEN Jums linki linksmų šv. Kalėdų, dėkoja už bendrystę ir nusiteikimą būti kartu ir kitais metais. Ačiū visiems už laikraščio prenumeratą ir paramą.

Ačiū už dovanas. Visų pirma – Vilniaus universiteto docentei, daktarei Jolantai Mažylei, kuri redakcijai padovanojo tris legendinio žurnalisto Vytauto Gedgaudo prisiminimų knygas ,,Pirmyn arba mirk”.

Knygos bus įteiktos ŠIANDIEN apžvalgininkams – gamtininkui ir žurnalistui Andrejui Gaidamavičiui, už jo nenuilstamą kovą dėl Lietuvos miškų išsaugojimo.

Profesoriui Petrui Stirbiui, Niujorko mokslų akademijos nariui, daugiau nei 300 publikacijų autoriui ar bendraautoriui, išoperavusiam virš 12 tūkstančių ligonių, kuriems implantavo stimuliatorius ir kardioverterius-defibriliatorius.

Prieš 5 metus profesorius atleistas iš darbo motyvuojant, jog reikia užleisti vietą jauniems, o faktiškai – panaikinus kardiochirurgo etatą.

Apie atleidimo aplinkybes P. Stirbys išdrįso ŠIANDIEN skaitytojams prabilti tik po Šiaulių medikės rezonansinio poelgio ir prieš tai praėjęs “kryžiaus kelius” paisant medicininės etikos.

Knyga bus įteikta publicistui Valdui Vasiliauskui, žinomam visuomenės veikėjui. Šiame numeryje spausdinamas Valdo straipsnis „Dozė“.

„Pagal visus požymius Seimas elgėsi kaip narkomanas, kuris dėl dozės padarys bet ką, jo nesustabdys jokie argumentai, visuomenės nuomonė ar artimųjų maldavimai.

Dėl dozės jis paaukos net artimuosius, kaip Jurgis Razma, kurio rankos, balsavusios „už”, nesustabdė net dukros, įklimpusios į narkomanijos liūną, likimas.

Dėl šios dozės Seimo vadovybė vertėsi per galvą, bemaž naktį įtraukdama narkotikų dekriminalizavimo projektus į Seimo narių darbotvarkę, numojo ranka į Seimo statutą ir dar negautas ekspertų išvadas, Seimo pirmininkė nenusileido nei gražiuoju, nei piktuoju pareikštiems teisėtiems reikalavimams perbalsuoti (nes pritarta tik vieno balso persvara, vieno opozicijos atstovo balsas dėl techninių priežasčių nebuvo užskaitytas)“ , – rašo naujausiame ŠIANDIEN numeryje Valdas Vasiliauskas.

O ką išdarinėja ES elitas? Neseniai Europos Sąjungą sudrebino skandalas, kuris nuvilnijo per visą pasaulį. Tai vienas didžiausių korupcijos skandalų Europos Parlamento istorijoje nuo jo įkūrimo 1952 metais.

Briuselyje buvo sulaikyta EP vicepirmininkė Eva Kaili, jos namuose Belgijos policija surado krepšiuose 600 tūkst. eurų grynaisiais…

Iš Europos Parlamento tribūnos jau pasigirdo kaltinimai EK pirmininkei Ursulai von der Leyen dėl įtartinų Covid-19 vakcinų pirkimo sandorių su „Pfizer“ kompanija.

Šie įtarimai, karas Ukrainoje, protestai prieš spektaklį, iki 3000 eurų kainuojantys bilietai niekaip nesutrukdė EK pirmininkei dalyvauti Milano La Scala teatro naujo sezono atidarymo iškilmėse, kur buvo parodyta rusų kompozitoriaus M. Musorgskio opera „Borisas Godunovas“. Teigiama, kad visa ES „grietinėlė” plojo už „Borisą Godunovą“ net 15 minučių.

Būkime kartu su ŠIANDIEN. Prenumerata – visuose Lietuvos pašto skyriuose, internetu www.prenumeruok.lt, www. prenumeruoti.lt

Parašykite komentarą

Top