Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Žinia, kurios niekas nepaneigė: Drobiazko ir Vanagas ketina pasirodyti Rusijos mieste Sočyje

Žinia, kurios niekas nepaneigė: Drobiazko ir Vanagas ketina pasirodyti Rusijos mieste Sočyje

www.siandien.info

Legendinė Lietuvos šokių ant ledo pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas ketina pasirodyti Rusijos mieste Sočyje, nepaisant šalies pradėto kruvino karo Ukrainoje. Žinią apie planuojamą šou socialiniuose tinkluose paskelbė Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka.

„Sočio „Iasberg Soči“ arenoje bus rodomas po premjeros Maskvoje didžiulio susižavėjimo sulaukęs Tatjanos Navkos projektas „Gulbių ežeras“, žiūrovams dovanosiantis specialiųjų efektų ir ledo žvaigždžių šou. Skelbiama, kad projekte dalyvauja olimpiniai ir pasaulio čempionai, tarp kurių ir lietuviškos pavardės: Viktorija Sinicyna ir Nikita Kacalapovas, Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, Ivanas Riginnas ir Morisas Kvitelašvilis.

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko© Getty images

 Organizatoriai „Gulbių ežerą“, kurį Sočyje bus galima pamatyti nuo rugpjūčio 9 iki rugsėjo 18 dienos, vadina klasikinio Rusijos baleto ir dailiojo čiuožimo sinteze.

 M. Drobiazko instagrame pasidalino įrašu, kuriame – rusų poeto eilės. Tiesa, po šia žinute moteris sulaukė smerkiančių komentarų.

„Pirmiausia svarstykite patys save – išmokite meno tokio. Ir tiktai tada kritikuokite priešą ir savo kaimyną ant Žemės. Pirmiausia išmokite sau neatleisti net už vienintelę klaidą. Ir tiktai tada aprėkite priešą už tai, kad jo nuodėmės sunkios. Kaukitės su savyje – ne kitame – esančiu priešu, o kai jį nugalėsite, Nebeteks niekada paikai, kvailai elgtis, nes tapsite jūs Žmogumi“, – Bulato Okudžavos eilėmis paslaptingai prabilo Vanago porininkė ir žmona.Parašykite komentarą

Top