Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Užduotis: planuoti strategines Vilniaus miesto viešinimo kampanijas

Užduotis: planuoti strategines Vilniaus miesto viešinimo kampanijas


www.siandien.info

madeinvilnius.lt nuotr.

Į privatų sektorių dirbti išeinantį Vilniaus mero atstovą spaudai Karolį Vaitkevičių šioje pozicijoje keičia Rusnė Marčėnaitė – ilgametę patirtį sukaupusi žiniasklaidos profesionalė, pastaruosius kelerius metus  dirbusi Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriuje.

„Esu atvira pokyčiams, nes jie augina. Džiaugiuosi prisijungdama prie veržlios mero suburtos komandos, taip pat ir galimybe talkinti buvusiems kolegoms žurnalistams. Puikiai suprantu tikslus, koks turi būti Vilnius – drauge, tikiu, ir toliau pasakosim apie unikalų Vilniaus metodą – vilniečiai didžiuojasi, Lietuva ima pavyzdžiu, užsienis lygiuojasi. Laukia neabejotinai intensyvus ir įdomus laikas“, – sako naujoji Vilniaus mero atstovė spaudai R. Marčėnai

„Vilnius augina talentus. Džiaugiuosi, kad prie mano patarėjų komandos prisijungia naujų iššūkių nepabūgusi Rusnė – jai savivaldybės virtuvė ne nauja, tad esu įsitikinęs, kad labai sklandžiai įsilies į komandą ir darbus. Karoliui linkiu sėkmės – pastaruosius pusę metų Vilniuje ir apie Vilnių viešojoje erdvėje vyko tiek, kad užtektų ir keleriems metams. Ačiū, kad dirbo kartu išties intensyviu laikotarpiu“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

R. Marčėnaitė mero komandoje bus atsakinga už bendravimą su žiniasklaida, strateginių miesto krypčių viešinimo kampanijų planavimą.

Parašykite komentarą

Top