Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Valstiečiai paskelbė šešėlinį ministrų kabinetą: medkirčiai vėl nori valdžios?

Valstiečiai paskelbė šešėlinį ministrų kabinetą: medkirčiai vėl nori valdžios?

Gintautas KNIUKŠTA, sąjūdžio už Lietuvos pirmininkas

Valstiečiai paskelbė šešėlinį ministrų kabinetą, jų valia, ką nori, tą skiria, tik vienas klausimas: kodėl žmonės, nieko nenuveikę aplinkosaugoje, skiriami žemės ūkio ministrais?

Ar tai reiškia, kad reikia galutinai sunaikinti Lietuvos kaimą, nuvaryti žmones nuo žemės, nuo miško?

Konservatoriai žemės ūkio ministru pasirinko buvusį valstiečių aplinkos ministrą K. Navicką, kuris vykdė neteisėtą miškų reformą, tą pripažino ir Konstitucinis Teismas, o jo rankomis suburta Valstybinė miškų urėdija prėjusiais metais dirbo nuostolingai, nors žadėta, kad ši įmonė valstybei neš didžiulius pelnus.

O iš tikrųjų užteko keleto metų, kad paaiškėtų, jog ši neteisėta miškų reforma tapo didžiuliu visos valstybės skausmu. Vis tik šis politikas, kuris teisinėje valstybėje, turėtų sėsti į teisiamųjų suolą dėl biudžeto lėšų išvaistymo, tiko ir konservatorių elitui, ir prezidentūrai.

Daugiau negu graudu: dabartinis Seimo pirmininkės pimasis pavaduotojas Jurgis Razma, dabartinis Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, būdami opozicijoje, galima sakyti, susiriesdami kritikavo K. Navicko darbus…

Medžioklės su lankais, atvertas kelias Žuvinto draustinio naikinimui, neteisėti, plyni miškų kirtimai nacionaliniuose parkuose ir saugomose teritorijose, tyrimo vilkinimas dėl GRIGEO nusikaltimų gamtai ir valstybei – tokiais darbais pagarsėjo buvęs aplinkos ministras K. Mažeika, kurį valstiečiai šiandien jau mato žemės ūkio ministro krėsle…

R. Karbauskio vadovaujamo valstiečių šešėlinio Ministrų kabineto sudėtis: Aplinkos ministrė Ligita Girskienė, Energetikos ministras Arvydas Nekrošius, Ekonomikos ir inovacijų ministras Daividas Labanavičius.

Finansų ministras Valius Ąžuolas, Krašto apsaugos ministras Dainius Gaižauskas, Kultūros ministrė Aušrinė Norkienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Tomas Tomilinas, Susisiekimo ministras Arvydas Vaitkus, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Švietimo, mokslo ir sporto ministras Eugenijus Jovaiša, Teisingumo ministrė Agnė Širinskienė, Užsienio reikalų ministras Giedrius Surplys, Vidaus reikalų ministrė Guoda Burokienė, Žemės ūkio ministras Kęstutis Mažeika.

Parašykite komentarą

Top