Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Antradienis, balandžio 14 diena: Sveikatos apsaugos ministerija slepia informaciją?

Antradienis, balandžio 14 diena: Sveikatos apsaugos ministerija slepia informaciją?

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) praneša, kad šiuo metu Lietuvoje (19.20 val.) patvirtinti dar du mirties atvejai nuo koronaviruso infekcijos (COVID-19) – Vilniuje ir Kaune.

Anot ministerijos, šiuo metu ši liga Lietuvoje pasiglemžusi 26-ias gyvybes.
Tuo tarpu 15 min.lt rašo, kad šiai akimirkai fiksuotų mirčių yra daugiau. Galiausiai vakare Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paskelbė, kad mirčių jau 29.

Vienas vidutinio amžiaus asmuo mirė sekmadienį Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose. Kitas asmuo mirė antradienį Kauno klinikinėje ligoninėje, jis priklausė rizikos grupei.

„Tačiau iki antradienio popietės nepasirodė žinių dėl dar sekmadienį Santaros klinikose mirusio pusamžio vyro. Ši informacija, kartu ir su pranešimu apie 26-ąjį mirties atvejį Kaune, išplatinta tik po to, kai pusamžio vyro mirtį Vilniuje antradienį aprašė 15min. Taigi su paskelbimu vėluota daugiau nei parą. Negana to, 15min redakciją pasiekė informacija, kad šventinį savaitgalį Santaros klinikose mirė ne vienas, o du asmenys. Antrojo gyvybė užgeso dar šeštadienį (balandžio 11-ąją). Kodėl apie tai nepranešama iki šiol?”, – klausia 15 min.lt

Parašykite komentarą

Top