Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Antrųjų Naisių teks palaukti

Antrųjų Naisių teks palaukti

Gintautas Kniukšta, sąjūdžio už Lietuvos miškus pirmininkas

Prieš keletą metų jie tiesiog tryško entuziazmu gaivinti regionus, jie žadėjo, ką ten žadėjo, tiesiog trimitavo, kad valstybines miškų urėdijas suvienysianti įmonė valstybinių miškų urėdija įsikurs Panevėžio rajono Katinų gyvenvietėje.

Buvo planuojama, kad naujajame urėdijų centre dirbs apie 150 darbuotojų, o po reformos finansinė grąža valstybei bus maždaug ketvirtadaliu didesnė – kasmet būtų sutaupoma 10 mln. eurų įmonės ir iki 3 mln. eurų valstybės biudžeto lėšų.

O kokia padėtis šiandien? Miškų reforma Konstitucinis Teismas pripažino neteisėta, valstybinė miškų urėdija dirba nuostolingai, o Panevėžio rajono esantys pastatai dar labiau traukia piktžoles…

Prisimenu, kaip tą gyvenvietę gyrė Panevėžio rajono meras, žmogus iš širdies, matyt, tikėjo bendrapartiečių pažadais, kad iš šiltų kėdžių Vilniuje urėdijos specialistai plūstelėję į išgirtus Katinus sukurs dar vienus Naisius.

Deja, nesukūrė, kaip pagalvoji, kiek čia to kelio iš sostinės, bet, matyt, nebuvo nei politinės valios, nei didelio noro regionų plėtra rūpintis.

Antrųjų Naisių teks palaukti.

Parašykite komentarą

Top