Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Apie Seimo iniciatyvą įteisinti naktinius taikiklius: socialiniuose tinkluose žmonės raginami kreiptis į Tautos atstovus Seime, kad šie nepriimtų prieštaringai vertinamo įstatymo

Apie Seimo iniciatyvą įteisinti naktinius taikiklius: socialiniuose tinkluose žmonės raginami kreiptis į Tautos atstovus Seime, kad šie nepriimtų prieštaringai vertinamo įstatymo

Seimas po svarstymo pritarė, kad būtų įteisintas naktinių taikiklių naudojimas medžioklėje ir šį įstatymą žada priimti šį ketvirtadienį.

www.siandien.info

Menka viltis rusena, kad parlamentarai išgirs kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus nuomonę ir nepriims įstatymo, kuris, anot kadenciją baigusio prezidento,  padarytų daugiau žalos nei duotų naudos.

 Valdas Adamkus  atvirai sako, kad kai kurie Seimo nariai siekia pagerinti sąlygas brakonieriams naikinti mūsų turtą. Tuo metu liūdnai pagarsėję medžiotojai ir  toliau spaudžia Seimo narius priimti šį įstatymą…  Gana neįtikinamai  ir keistai skamba Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininko Virginijus Kantausko  teiginys, , kad „leidimas naudoti naktinius taikiklius padėtų  kovoti su afrikiniu kiaulių maru ir formuotų „vakarietiškus standartus atitinkančią medžioklės kultūrą Lietuvoje“.

Girdi, apie elnių, stirnų ar briedžių medžioklę naudojant naktinius taikiklius, negali būti jokios kalbos. Prezidentas Valdas Adamkus jam atsako be užuolankų:  „Galvoju, kad Seimo nariai bus sąmoningi ir tokios įstatymo pataisos nepriims. Atrištume rankas nesąžiningiems medžiotojams nakties metu išeiti ir pyškinti į tai, kas pasitaiko po ranka“

Seimas po svarstymo pritarė, kad būtų įteisintas naktinių taikiklių naudojimas medžioklėje ir šį įstatymą žada priimti šį ketvirtadienį.

Socialiniuose tinkluose žmonės raginami kreiptis į Tautos atstovus Seime, kad šie nepriimtų prieštaringai vertinamo įstatymo: „Ketvirtadienis parodys, ar per ateinančius rinkimus už Jus balsuosiu. Ketvirtadienį Jūs turėsite galią prisidėti prie mažesnės laukinių gyvūnų kančios. Medžioklę lengvinančios priemonės kaip antai naktinių taikiklių naudojimas, didelė tikimybė, skatins didesnį būrį žmonių įsitraukti į medžioklę. Vadinasi, bus teikiama dar didesnė parama veiklai, kuri savaime nėra etiška.

Daugeliui laukinių gyvūnų naktis yra laikas, kuomet aktyviai maitinamasi ir medžiojama, tačiau taip pat vienintelis laikotarpis, kuomet gyvūnai gali pailsėti nuo antropogeninio faktoriaus, o įteisinus naktinio matymo taikiklius to įgyvendinti nepavyks.

Tikiu, kad Jums visada buvo ir bus svarbi gamta ir jos ateitis, todėl prašau išgirsti mano prašymą ir balsuoti PRIEŠ naktinių taikiklių TAIKYMĄ, UŽ naktinių taikiklių DRAUDIMĄ.“

Parašykite komentarą

Top