Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

Balandžio 5–8 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje statybų sezoną atidarys kasmetinė statybų, interjero bei baldų paroda „Namų pasaulis 2018“. Šiemet renginys vyks jau 25-ąjį kartą ir žada išties daug įspūdžių: naujausios statybų technologijos, nekilnojamojo turto pasiūlymai bei praktiški interjero sprendimai.

Pastebimas padidėjęs aktyvumas statybų rinkoje ir parodoje paskatino sujudimą. Šiemet dalyvaus rekordinis skaičius – net 222 dalyviai, tad visi, statantys ar remontuojantys savo namus, sulauks išsamios specialistų konsultacijos ir patarimų.

Pirmąją parodos dieną, tie, kurie negalės ištrūkti iš darbų ar namų, Facebook socialiniame tinkle galės stebėti interaktyvų šou – parodos dalyviai tiesiogiai pristatys patikimiausius ir naujausius savo produktus bei paslaugas. Nuo stogo konstrukcijų, grindų dangų skirtumų iki šildymo sistemų, apdailos medžiagų ar unikalių interjero dizaino sprendimų.

Konferencijos „Statyba: tendencijos ir plėtra“ metu bus pristatytas drąsus projektas „Idėja Lietuvai: New Kaunas“. Pasak iniciatoriaus, architekto Marijaus Surdoko, specialių akinių pagalba, bus galima patekti į virtualų ateities pasaulio turą ir išvysti visiškai kitą – futuristinį miesto įvaizdį. Konferencijoje taip pat bus aptariami plėtros klausimai, apžvelgta statybos skaitmenizacija, informacinės sistemos „Infostatyba“ naudojimo galimybės ir k.t.

Pokyčiai nekilnojamojo turto sektoriuje paskatino pažvelgti giliau ir į šią sritį. Ekspozicijos „Būstas 2018” dalyviai pasakos apie dar niekur neskelbtus projektus ir objektus, bus konsultuojama finansavimo ir investicijų klausimais. Taip pat rengiama NT konferencija, apžvelgiama rinka, tendencijos, prognozės bei naujos galimybės.

„Namų pasaulyje 2018“ lankytojų lauks net 4 erdvės: sunkesnieji statybų eksponatai, NT ekspozicija „Būstas 2018“ ir gerokai padidėjusios baldų bei lauko ekspozicijos. Šių metų naujiena – „Sodo mugė 2018“, kurioje bus galima rasti įvairių augalų bei konsultuotis apželdinimo klausimais.

Parašykite komentarą

Top