Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Atliekamas ambasados Londone reprezentacinių lėšų naudojimo auditas

Atliekamas ambasados Londone reprezentacinių lėšų naudojimo auditas

www.siandien.info

Užsienio reikalų ministerija (URM) gavo papildomos informacijos apie nusiskundimus ambasadorių Eitvydo Bajarūno ir Deivido Matulionio darbu.

Pradėti tarnybiniai veiksmai, teigia užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Paulina Levickytė, atliekamas ambasados Londone reprezentacinių lėšų naudojimo auditas.

Eitvydas Bajarūnas, Deividas Matulionis.

„Šiuo metu gavus papildomos informacijos yra pradėti tarnybiniai veiksmai, kuriais tikrinama minėta informacija, taip pat atliekamas ambasados Londone reprezentacinių lėšų naudojimo auditas. Tačiau kol vyksta informacijos tikslinimas bei vertinimas nuo platesnių komentarų šiuo metu susilaikysime“, – ketvirtadienį Delfi komentavo P. Levickytė.

Delfi rugpjūčio pabaigoje pranešė, jog URM sulaukė skundų dėl Lietuvos ambasadoriaus Jungtinėje Karalystėje E. Bajarūno elgesio, kilo abejonių ir Lietuvos ambasadoriaus prie NATO D. Matulionio darbu.

Delfi žiniomis, URM gavo darbuotojų nusiskundimus dėl galimo E. Bajarūno mobingo ir galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Be kita ko, įtariama, kad D. Matulionis galėjo nesilaikyti valstybės institucijų suteikto mandato ir savo veikla galėjo susilpninti Lietuvos derybines pozicijas derybose dėl NATO viršūnių susitikimo dokumentų.

Parašykite komentarą

Top