Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > D. Grybauskaitė mojuoja vėzdu:„Prie manęs tokių situacijų nebūtų buvę“

D. Grybauskaitė mojuoja vėzdu:„Prie manęs tokių situacijų nebūtų buvę“

www.siandien.info

Kadenciją baigusios valstybės vadovės Dalios Grybauskaitės teiginius, esą jos vadovavimo laikotarpiu tokių situacijų kaip kilęs skandalas dėl ministrės Jurgitos Šiugždinienės būtų išvengta, prezidentas Gitanas Nausėda sako priėmęs kaip juoką.

Per dvi D. Grybauskaitės kadencijas VSD ir Specialiųjų tyrimų tarnyba, iš dalies ir prokųratūra virto itin aktyvūs politinių procesų dalyviai ir net formuotojai. R. Dačkaus nuotr. (Prezidento kanceliarija).

„Tai, ką pasakė buvusi prezidentė, aš priimu kaip juoką. Bet nelabai vykusį, nes kaip tik prie jos visa tai ir vyko. 10 metų“, – ketvirtadienį LRT televizijai sakė G. Nausėda.

G. Nausėda patenkino savo patarėjo P. Mačiulio norą trauktis ir teigė, kad patarėjas aukštai iškėlė politinės kultūros kartelę. Jis ragina atsistatydinti ir kitus: turime labai akivaizdžiai įvardintas trijų ministrų problemas Kauno miesto savivaldybė paviešino tarybos narių veiklai skirtų lėšų ataskaitas

„Prie manęs, taip vadinamoje situacijoje, tokių situacijų nebūtų buvę“, – žurnalistams Seime sakė D. Grybauskaitė.

Klausimai dėl J. Šiugždinienės kilo po to, kai prieš savaitę visuomenininkas Andrius Tapinas paskelbė, kad švietimo, mokslo ir sporto ministrė, dirbdama Kauno savivaldybėje, galimai piktnaudžiavo tarybos nario veiklai skirtomis lėšomis ir įsisavino beveik 14 tūkst. eurų. J. Šiugždinienė ketvirtadienį ministrė paskelbė Vyriausybės vadovei įteikusi atsistatydinimo pareiškimą. Kaip numato įstatymas, premjerė dėl sprendimo, ar patenkinti ministro prašymą jį atstatydinti, turėtų apsispręsti per penkias darbo dienas.

Parašykite komentarą

Top