Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Didėja aplinkos ministro Kęstučio Navicko komanda

Didėja aplinkos ministro Kęstučio Navicko komanda

Brigita Stankevičiūtė, LR Aplinkos ministerija

Aplinkos ministro Kęstučio Navicko komandoje pradeda dirbti patarėjas Ernestas Jurkonis ir padėjėjas Juozas Širvinskas. Jie priimti, atsižvelgus į Vyriausybės programos nuostatą mažinti korupciją valstybės institucijose. Tai ir paties K. Navicko asmeninis siekis aplinkos apsaugos sektorių padaryti skaidresnį.

Pagrindinė E. Jurkonio veiklos sritis bus korupcijos prevencija bei valdymo kontrolės atliekų ir vandenų srityse stiprinimas. E. Jurkonis – 48 metų teisininkas, turintis didelę patirtį organizuoto nusikalstamumo, ekonominių nusikaltimų tyrimo ir jų užkardymo srityse. 2012 m. dirbdamas Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos viršininku, E. Jurkonis yra pelnęs metų seklio titulą.

Aplinkos ministro padėjėjas Juozas Širvinskas bus atsakingas už aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės stiprinimą. J. Širvinskas – atsargos karininkas, buvęs Lietuvos šaulių sąjungos vadas.

Aplinkos ministras viliasi, kad šių naujų komandos narių patirtis ir pagalba padės rasti sprendimų pagerinti Aplinkos ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veiklą.

Parašykite komentarą

Top