Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > „Duok ranką, brolau…“

„Duok ranką, brolau…“

Gintautas Kniukšta, www.siandien.info

„Duok ranką, brolau,“- šiandien tarptautiniame mitinge Vilniuje, Kudirkos aikštėje dainavo judėjimo „Lietuva yra čia“ bendražygis Saulius Lapėnas. Saulius atvažiavo iš Jurbarko, Marijus iš Kelmės, Romas iš Radviliškio, Janina iš Kauno, visų ir neišvardinsiu…

Žmonių buvo jūra, iš visos Lietuvos, vien tik žemaičių atvyko keli šimtai, tačiau Seimo opozicijos lyderis G. Landsbergis, kaip sakė mitingo organizatoriai, mitinge suskaičiavo tik keturis šimtus…

Buvo taikus mitingas, susirinko geri, vis dar vilties neprarandantys žmonės, Vinco Kudirkos aikštėje kalbėjo ne tik apie kaukių dėvėjimą, bet ir apie laisvą ir be trukdžių prieinamą mediciną, švietimą normaliomis sąlygomis, prašė nestabdyti, o vystyti smulkų bei vidutinį verslą, saugoti ir puoselėti Lietuvos gamtą, paskelbti moratoriumą miškų niokojimui.

Kalbėjo ir apie pasirinkimo laisvę, ką mums leidžia ir ką mums suteikia LR Konstitucija. Kuo buvo panašus šis mitingas Vilniuje į mitingus Minske? Jų netransliavo valstybinė, iš mokesčių mokėtojų pinigų, išlaikoma televizija.

„Panorama“, kuri pastaruoju metu pabrėžia esanti arčiau žmonių, taip pat nepastebėjo žmonių, reikalaujančių savo teisės kvėpuoti laisvai.

Kvėpuoti laisvai visomis prasmėmis.

Parašykite komentarą

Top