Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Prekyboje – naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris

Prekyboje – naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris

www.siandien.info

Naujausiame laikraščio ŠIANDIEN numeryje aptariamos vietos savivaldos problemos, pasakojama apie Kauno rajono bendruomenių ryžtą išsaugoti kraštovaizdį ir kultūros paveldo objektus.

Kauno rajono savivaldybės taryba vienbalsiai nepritarė UAB „Ekostruktūra“ planuojamai ūkinei veiklai– smėlio ir žvyro karjerui Virbaliūnų kaime, nes verslininkų taikiklyje atsidūrusi 45 ha teritorija yra vertinga kraštovaizdžio dalis.

Su ja ribojasi net 15 paveldo objektų: Virbaliūnų, Kriemalos, Kulautuvos ir Brūžės senovės gyvenvietės, Paštuvos piliakalnis, Brūžės dvarvietė ir kapinynas, Lietuvos sklandytojų slėnis.

Čia driekiasi dviračių trasa, piligrimų kelias. Nemuno pakrantė priskirta vieningam Europos saugomų teritorijų tinklui „Natura 2000“, joje yra retų augalų rūšių, paukščių buveinių.

Tuo tarpu Klaipėdos rajono savivaldybė sprendžia kitas problemas.

Kodėl iš pareigų neeiliniame tarybos posėdyje buvo atleistas gerai dirbęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Šunokas? Opozicijos atstovai kalba atvirai: reikėjo darbo vietą sukurti buvusiai Seimo narei Rasai Petrauskienei, kuri per porą mėnesių taip ir nesugebėjo niekur įsidarbinti.

Kodėl prieš kurį laiką savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas buvo pranešęs, kad trauksis iš pareigų, nes nematąs galimybių toliau konstruktyviai dirbti, tačiau apsigalvojo? Kas jį privertė likti užimamose pareigose?

Opozicijos argumentai pribloškiantys – kitą savaitę planuojama savivaldybės Tarybos posėdyje skirti 40 proc. priedus prie atlyginimų rajono savivaldybės administracijos direktoriui valstiečiui – žaliajam Artūrui Bogdanovui ir jo pavaduotojams – liberalui Justui Ruškiui ir ką tik dirbti pradėjusiai rajono konservatorių lyderei Rasai Petrauskienei.

Puota pandemijos metu?

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris jau rytoj, prenumerata neišėjus iš namų www.prenumeruok.lt

Parašykite komentarą

Top