Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Eurolygos finalo ketverto šventė laikinojoje sostinėje: finalas vėl be „Barselonos”

Eurolygos finalo ketverto šventė laikinojoje sostinėje: finalas vėl be „Barselonos”

www.siandien.info, kaunozalgiris.lt;kaunas.lt

Į Kauną atkeliavo Eurolygos finalo ketverto šventė. Sekmadienį, 17 val. vyks kova dėl 3 vietos, o 20 val. vyks Eurolygos finalas. Po metų Eurolygos finalas vyks Vokietijos sostinėje Berlyne.

Daugiausiai titulų turintis Madrido „Real” sekmadienį finale susitiks su Pirėjo „Olympiakos.

Tuo tarpu Kaune vykstančiuose renginiuose galima išvysti ir žalgiriečius: Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis tapo finalo ketverto Kaune ambasadoriais.

Startą finalo ketverto renginiams dar ketvirtadienį davė Kauno sporto halėje vykstančio Eurolygos jaunimo turnyro dalyviai. Jame dalyvauja ir Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai, kurių kovas gyvai stebėjo tiek P.Jankūnas su M. Kalniečiu, tiek „Žalgirio“ treneris Tautvydas Sabonis.

„Smagu stebėti jaunuosius talentus. Gaila, kad jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo pirmąjį mačą, bet gražu žiūrėti į kovą ir rodomas pastangas. Pats esu žaidęs tokiuose turnyruose, tad sugrįžta prisiminimai, – teigė T.Sabonis. – Mieste jaučiu puikią atmosferą. Džiugu, kad čia susirinko tiek krepšinį mylinčių žmonių.“

Finalo ketverto ambasadoriumi tapęs P.Jankūnas atskleidė, kad viename renginių jam teks pramankštinti kaulus ir žengti į krepšinio aikštelę.

„Miestas gyvas, oras geras. Tenka dažnai vaikščioti po centrą, tad šiuo metu šventinė atmosfera tikrai jaučiama. Dabar tikimės gero krepšinio, – sakė P.Jankūnas. – Kartu su kitais ambasadoriais teks ir pačiam išbėgti į aikštelę. Įdomu, kaip ten atrodysime. Gal nebūsime sutriuškinti.“

„Mes tik pralaimėjome Eurolygos pusfinalį, o jūs klausiate apie mano ateitį… Dabar ne tas laikas, kada reikia kalbėti apie mano ateitį. Pasakiau, kad ne laikas kalbėti apie ateitį“, – ispaniškai atsakė Šaras Jasikevičius, kurio vadovaujama „Barcelona“ sekmadienį dėl trečiosios vietos kovos prieš „Monaco“ klubą.

Daugiausiai titulų turintis Madrido „Real” sekmadienį finale susitiks su Pirėjo „Olympiakos“, laimėjusiu pirmąjį pusfinalį prieš „Monaco“ 76:62.

Negalintys patekti į šį renginį, neturėtų nusiminti – finalo ketverto žvaigždės ir Eurolygos ambasadoriai Vienybės aikštėje apsilankys šeštadienį, kur visą dieną vyks specialūs renginiai, o vakarą vainikuos nemokami lietuvių poproko atlikėjos Beatrich ir DJ Jovani koncertai.

Visą savaitgalį Eurolygos fanų zonoje netrūks ir gyvo krepšinio: vyks įvairios varžybos ir turnyrai, kuriuos bus galima ne tik stebėti, bet ir juose dalyvauti – 3×3 turnyrai vyrams ir moterims, U16, U18 (į juos registruotis galima čia), „One Team“ užsiėmimai su finalo ketverto ambasadoriais ir žaidėjais, tradicinis „slam dunk“ konkursas su geriausiais Eurolygos krepšinio turnyro „Adidas Next Generation“ žaidėjais, tritaškių metimo varžybos, Kauno „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai.

Norintys iš šio savaitgalio parsinešti ne tik geriausių prisiminimų, bet ir ypatingų dovanų, galės dalyvauti  įvairiose veiklose ir laimėti daugeliui sirgalių svarbius prizus – bilietus į finalo ketverto varžybas, pasirašytus krepšinio kamuolius ar bilietus skrydžiui į Stambulą.

Eurolygos fanų zonoje veiks ir „Turkish Airlines VR Experience“ stendas, kuriame sirgaliai galės išbandyti virtualios realybės akinius bei pasinerti į unikalią Eurolygos patirtį, bus įrengtas riedlenčių parkas, maisto ir gėrimų erdvės, o „Share Box Trophy Picture“ stende visi norintys galės įsiamžinti su  Eurolygos trofėjumi.

Po krepšinio ir tarp jo: ką Kaune nuveikti šį savaitgalį

Galimybių žiūrėti tiesiogines Eurolygos transliacijas netrūks visame mieste: Kauno „Akropolis“ atlaisvina savo Renginių aikštę patiems aistringiausiems krepšinio sirgaliams ir kviečia stebėti „Eurolygos“ varžybas drauge, tokią galimybę suteiks ir dauguma barų bei restoranų.

Visgi norintys šiek tiek atitrūkti nuo krepšinio ir pasinaudoti galimybe geriau pažinti Kauną, galės tą padaryti tiek savarankiškai, tiek vedami gido: pavyzdžiui, šeštadienį nuo Nepriklausomybės aikštės iki šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos tęsis festivalio „Kaunas BandFest 2023“ muzikinės stotelės, o Kauno turizmo informacijos centras visą savaitgalį 12 val. kvies į kaunastiškas ekskursijas anglų kalba (registruotis galima čia).

Pačius kaunietiškiausius dalykus Kaune atrasti padės ir naujausias bei kaunastiškiausias „It’s Kaunastic“ žemėlapių maršrutas, sudarytas remiantis vietinių patarimais, vis grįžtančių svečių įspūdžiais ir kauniečių apklausomis. Jį nemokamai galima rasti Kauno turizmo informacijos centre (Laisvės al. 36), kituose informaciniuose taškuose arba čia.

Kaunas Auga

Parašykite komentarą

Top