Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > G. Landsbergis nenori linčo teismo, prakalbo dėl Vyriausybės pasitraukimo

G. Landsbergis nenori linčo teismo, prakalbo dėl Vyriausybės pasitraukimo

www.siandien.info

Konservatorių pirmininkas Gabrielius Landsbergis, reaguodamas į lėšų pasisavinimo skandalą Lietuvos savivaldybėse, prakalbo ir dėl Vyriausybės pasitraukimo, ir dėl išankstinių Seimo rinkimų.

,,Lietuvoje yra galima vakarietiška, skaidri, atsakinga politika“, – teigia konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis.

„Pradžiai pora žodžių apie susiklosčiusią situaciją, kuri yra rimta. Ir tikrai nesusijusi tik su vienu asmeniu, kuris, taip atsitiko, yra linksniuojamas labiausiai visuomenės ir žiniasklaidos. Turiu pasakyti iš karto, kad esu stipriai nusiteikęs prieš linčo teismą. Ir stengiuosi į problemas, kurios iškyla valstybėje žiūrėti sistemiškai“, – pabrėžė G. Landsbergis.

Jis sakė netikintis, kad tokį aukštą standartą gali atlaikyti Vyriausybė, jis pats negali. „Noriu pripažinti iš karto, kad kol neprasidėjo tyrimai ir kol kažkas nepradėjo aiškintis, būdamas EP nariu aš taip pat gavau reprezentacines lėšas ir čekių neturiu. Nekaupiau, nebuvo tokio reikalavimo. Buvau nuo 2014 iki 2016 metų, vėliau mandato atsisakiau“, – tikino politikas. G. Landsbergis sakė taip pat nežinantis, kaip tokį skaidrumo standartą gali atlaikyti Seimas.

„Kadangi vienas iš kaltinimų viešojoje erdvėje buvo susijęs su tuo, kad karantino metu buvo naudojamos transporto priemonės. Viešai prieinama informacija apie Seimo narių keliones rodo, kad didelė Seimo narių dalis ne tik kad nesumažino, arba nevažinėjo karantino metu, bet jie didino išlaidas“, – atkreipė dėmesį G. Landsbergis.

Parašykite komentarą

Top