Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > G. Kirkilas: Naujoji valdančiųjų partijų sutartis reglamentuos bendrą darbą

G. Kirkilas: Naujoji valdančiųjų partijų sutartis reglamentuos bendrą darbą

Balandžio 24 d. Seime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas, LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD) frakcijos narys, LSDD partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas pasirašė partijų koalicijos sutartį.

Ši sutartis pasirašyta po to, kai Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos atstovai įkūrė Lietuvos socialdemokratų darbo partiją.

Pasak LSDD partijos pirmininko G. Kirkilo, sutartis tarp partijų apibrėžia bendradarbiavimo gaires valdančiojoje koalicijoje, darbui Seime, tik ji pasirašyta ne frakcijų, o partijų lygiu.

„Valdančioji koalicija gerbia rinkėjų valią, tęsia bendrą darbą, siekiant užtikrinti politinį ir socialinį stabilumą bei ekonominį augimą Lietuvoje. Vyriausybė jau yra suformuota, remiantis rinkimuose iškovotų mandatų proporcijomis ir bendru sutarimu, čia jokių pokyčių neplanuojama, nes mums svarbiausia ne postų dalybos, o susitelkimas į jau pradėtas Lietuvai reikalingas reformas ir darbus. Sutartyje įrašytas punktas dėl galimo bendradarbiavimo 2019 m. rinkimuose į savivaldybių tarybas, merų rinkimus, Europos Parlamentą“, – sako LSDD partijos lyderis G. Kirkilas.

LVŽS lyderis R. Karbauskis sako, jog ši sutartis yra patvirtinimas, kad koalicija dirba stabiliai ir tęsia Vyriausybės programos įgyvendinimą.

„Džiaugiuosi, kad partneriai – socialdemokratų darbo partija – laikosi savo įsipareigojimų ir tęsia mūsų Vyriausybės programos įgyvendinimą, siekiant socialinio teisingumo ir šalies ekonomikos augimo. Ši sutartis nepakeis mūsų darbo krypties ir programinių nuostatų, bet reglamentuos mūsų bendradarbiavimą, kad sėkmingai įgyvendintume užsibrėžtus tikslus“, – sako LVŽS pirmininkas R. Karbauskis.

siandien.info, lrs.lt in

Parašykite komentarą

Top