Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Šią savaitę sulauksime šiltesnių orų

Šią savaitę sulauksime šiltesnių orų

www.siandien.info, orai.lt

Šiandien, pirmadienį, Lietuvoje vyraus saulėti orai, plonų retų debesų pasirodys tik vietomis, lietaus nenumatoma. Vėjas daugiausia pūs iš šiaurės, bet nestipriai, 5-10 m/s greičiu. Diena nebus labai šilta, temperatūra kils iki 11-16 laipsnių.

Vilniuje žydi sakuros. Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Antradienį anticiklonas pamažu trauksis į pietryčius, pateksime į šiltesnę jo dalį. Naktį dangus bus giedras, dieną taip pat vyraus saulėti orai, tik vakare į vakarinius rajonus atplauks šiek tiek storesnių debesų. Lietaus nenumatoma.

Naktį temperatūra kris iki 1-6 laipsnių šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur numatomos 0-5 laipsnių šalčio šalnos, dieną temperatūra kils sparčiau, šils iki 14-19 laipsnių. Naktį vėjas bus silpnas, dieną nestiprus vėjas papūs iš pietų.

Trečiadienį iš šiaurės vakarų priartės ciklonas. Naktį debesuotumas didės, bet lietus atkeliaus tik paryčiais ir tik į šiaurės vakarinius rajonus. Dieną bus nepastoviai debesuota, palis daug kur, bet daugiausia negausiai.

Naktis dėl tankesnių debesų bus nešalta, vės iki 6-11 laipsnių šilumos, dieną plūstelės dar šiltesni orai, popietę temperatūra pakils iki 17-22 laipsnių, tik vakariniuose rajonuose vietomis bus 14-16 laipsnių. Pamažu stiprės pietų, pietvakarių vėjas.

Parašykite komentarą

Top