Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Iranas prisipažino numušęs Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvą

Iranas prisipažino numušęs Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvą

Šeštadienio rytą naujienų agentūra ISNA išplatino Irano ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo pareiškimą, kuriame sakoma, kad Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvas buvo numuštas prie Teherano „dėl netyčinės žmogiškosios klaidos“.

Anot pareiškimo autorių, laineris atsidūrė netoli vieno iš svarbių Irano revoliucinės gvardijos karinių objektų, be to, savo forma ir skrydžio aukščiu orlaivis „buvo panašus į priešo objektą“.

Trečiadienį vos pakilęs netoli Teherano sudužo Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvas „Boeing-737“. Incidento metu žuvo 176 žmonės: Afganistano, Didžiosios Britanijos, Irano, Kanados, Švedijos, Ukrainos ir Vokietijos piliečiai.

Iranas labai apgailestauja, kad buvo padaryta klaida, dėl kurios prie Teherano buvo numuštas Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvas. Tai šeštadienį pareiškė šalies prezidentas Hassan Rouhani.

„Irano Islamo Respublika labai apgailestauja dėl šios katastrofiškos klaidos“, – parašė jis tviteryje. H. Rouhani taip pat pareiškė užuojautą tragedijos aukoms.Pasak jo, incidentas bus tiriamas, kol bus išaiškintos šios „didelės tragedijos“ ir „nedovanotinos klaidos“ aplinkybės.

siandien.info, spaudos pranešimai

Parašykite komentarą

Top