Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Irkline valtimi Atlanto vandenyną įveikęs keliautojas Aurimas Valujavičius jau netrukus pasieks finišą

Irkline valtimi Atlanto vandenyną įveikęs keliautojas Aurimas Valujavičius jau netrukus pasieks finišą

www.siandien.info, socialinių tinklų nuotraukos

Nuo žemyno iki žemyno irkline valtimi Atlanto vandenyną bandantis įveikti keliautojas Aurimas Valujavičius jau netrukus pasieks finišą.

A.Valujavičius šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines.

Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje. Lietuvis šia kelione bandė pagerinti ir pasaulio rekordą, tikėdamasis Šiaurės Amerikos žemyną pasiekti per 110 dienų, tačiau jam sutrukdė vėjas, todėl kelionė truko ilgiau.

Nors paskutinės kelios paros A. Valujavičiui tapo tikru iššūkiu ir jis susidūrė su Golfo srove bei netinkamais vėjais, o kelionės finišą teko atidėti kelis kartus, tačiau pirmadienį jis finišuos.

„Maždaug už 8-10 valandų pasieksiu vieną iš Majamio uostų – „Castle Harbor“. Majamio laiku tai bus maždaug 17-19 val., o Lietuvos laiku – tarp 12 ir 2 nakties“, – skelbė A. Valujavičius.

Paskutiniąsias A. Valujavičiaus jūrmyles Atlanto vandenyne galite sekti paspaudę čia.

Parašykite komentarą

Top