Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Gegužės 7-oji — Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Gegužės 7-oji — Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

www.siandien.info

Gegužės 7-oji — Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vinco Kudirkos premija – Virginijai Skučaitei, Vytauto Gedgaudo premija – Audronei Kosciuškienei ir Justinui Lingiui.

Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijų vertinimo komisijos 2022 m. balandžio 28 d. nutarė:

2022 m. Vinco Kudirkos premiją skirti Virginijai Skučaitei už istorinės dokumentikos knygą „Traukinio į mirtį pėdsakais‘‘ ir dokumentinių-biografinių televizijos filmų ciklą „Traukinys į mirtį”.

2022 m. Vytauto Gedgaudo premiją skirti Audronei Kosciuškienei ir Justinui Lingiui už keturių filmų ciklą „Viltis abipus Atlanto”.

Sveikiname kolegas!

 „Kokie laimingi yra kiti dėl to, kad esi tu…

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Sveikos mitybos ir gyvensenos propaguotoja Jūratė Marčiulaitienė. Jūratė sako, gyvenimo džiaugsmas susideda ne iš to, koks laimingas esi tu, o iš to, kokie laimingi yra kiti dėl to, kad esi tu…

Su Spaudos diena, tegyvuoja laisvas žodis. Liūdna, kad ir šiandien  dar vis grįžtame į vieną iš juodžiausių mūsų tautos istorijos laikotarpių – 1864–1904 metus, carinės Rusijos siautėjimo metus, kai buvo suvaržyta kalba, spauda, laisvas žodis.

Parašykite komentarą

Top