Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Jau daug šimtmečių Lietuva žino, kas yra valstybė

Jau daug šimtmečių Lietuva žino, kas yra valstybė

„“Jau daug šimtmečių Lietuva žino, kas yra valstybė, ką mums reiškia Mindaugo karūnavimas. Suprasdami ir gerbdami savo tautos istoriją, šiandien matome savo šalį tarp pirmaujančių valstybių, kurios rūpinasi savo žmonėmis, užtikrina žmogaus teises ir laisves bei gerbia kitų tautų apsisprendimą.

Visada esame pasirengę gintis ir apsiginti. Taip pat esame pasirengę padėti savo draugams ir aplinkinėms šalims. Taip suprantame savo pareigą, taip suprantame savo laisvę, kurią išsikovojome, kurią saugome dabar ir saugosime ateityje“, -kalbėjo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalia Grybauskaitė Valstybės dienos proga S. Daukanto aikštėje.


Anot prezidentės Šiandien mus lydi valstybingumo ir orumo jausmas, kad tiek daug metų turime savarankišką valstybę, kurią sukūrė mūsų protėviai, o mes sugebėjome ją atkurti, išsaugoti, apginti ir puoselėti. Todėl galime ir turime teisę didžiuotis savimi, nes esame daug nuveikę ir pasitikime savimi.

Gargžduose Valstybės diena buvo minima Jaunimo vasaros estradoje, vyko šventinis koncertas su Gargždų muzikos mokyklos orkestru ir šokėjomis, Gargždų kultūros centro diksilendo grupe ir šiuolaikinio dainavimo studijos vadove Erika Blinkute.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top