Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kauno „Žalgirio“ komanda dar kartą laimėjo Lietuvos krepšinio lygos aukso medalius

Kauno „Žalgirio“ komanda dar kartą laimėjo Lietuvos krepšinio lygos aukso medalius

Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Kauno „Žalgirio“ komanda sezoną vainikavo dar kartą laimėdama Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) aukso medalius.Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius teigė, kad sezonas buvo nuostabus. Strategas kalbėjo apie „Žalgirio“ ateitį ir leido suprasti, jog liks klube, nors tiesioginio atsakymo ir nedavė – jo reikės šiek tiek palaukti.
„Nėra malonesnio jausmo nei tapti čempionais.

Rungtynės turbūt neįdomios, nes iš mūsų pusės jos buvo labai prastos. Noriu pasveikinti sirgalius su titulu. Šiek tiek gaila, kad Javtokas negavo daugiau žaisti. Ačiū ir Maksvyčiui, jog jis leido paimti paskutinę minutės pertraukėlę ir taip gavosi nors šiek tiek laiko žiūrovams paploti ir padėkoti Robertui už įspūdingą karjerą.

Reikia jį pasveikinti su tuo, ką jis pasiekė. Jis didžiulis pavyzdys vaikams, kaip nepalūžti, tęsti toliau ir kabintis. Manau, kad tai visų laikų geriausiai besiginantis „centras“. Jam būnant komandoje jautiesi ramus dėl rūbinės. Sveikiname jį. Galima eiti švęsti labai gerą sezoną“, – kalbėjo specialistas.

– Kas lėmė tokias prastas rungtynes?
– Šis mačas buvo vienas prasčiausių sezone, jis buvo nerealiai prastas. Atsirado trys žaidėjai, kurie tempė komandą. Labai svarbu, jog komandoje yra tokie stiprūs lietuviai su tokiu stipriu charakteriu ir supranta šio titulo svarbą. Nesakau, kad užsieniečiai to nežino, bet Lukas, Paulius ir Edgaras šiandien traukė komandą. Užbaigėme nuostabų sezoną, kurio metu daugelis žaidėjų dėjo didelius žingsnius į priekį. Nėra lengva, kai ateini žaisti ir turi pasiimti taurę. Galbūt tai pakišo koją. Visko būna.

– Ką rinktumėte finalo serijos MVP?

– Net neįsivaizduoju. Žinau, kad Lekavičius sužaidė tris gerus mačus. Gerai, kad man nereikia rinkti (šypsosi). Net neįsivaizduočiau, kurį rinkti.

– Ką jums davė šis sezonas?

– Davė daug ką, nes visada stengiesi tikrinti savo idėjas. Daugiau mažiau likau patenkintas, kaip vyrai progresavo. Man davė labai daug, nes pamatai, jog svarbiausia yra charakteris, žaidėjų užsivedimas, jų atsidavimas komandos labui. Tai visada duoda daugiau rezultatų nei talentas. Tą matėme ir iš „Lietkabelio“ pusės. Sunku greitai apibendrinti, bet, tikiuosi, kad davė patirties. Ateičiai tai buvo fantastiškas dalykas.

– Likote patenkintas energija, kurią šiandien parodė tribūnos?

– Daugumoje situacijų sirgaliai serga, kaip žaidžia komanda, o ji nežaidė šiandien gerai. Kartais nesuprantu, kodėl taip mažai renkasi, nes sezonas geras buvo, turėtų lyg daugiau ateiti. Ateina birželis, labai daug priklauso nuo oro. Galbūt visi supras, kaip sunku laimėti LKL, kai tu pralaimėsi kartą.

– Ką klubui reikėtų padaryti vasarą, jog išlaikytų tokius rezultatus?

– Jau darbai komplektacijos kažkokie juda. Stengsimės eiti į priekį, stengsimės būti atletiškesniais, nes turime jauną komandą. Visi žaidėjai gali eiti į priekį. Turime jauną trenerių štabą – jis gali eiti į priekį. Nelabai mes gausime pirmų opcijų turguje. Stengsimės dirbti. Daug kur darbas prasidėjo labai seniai ir bandysime, jog jis toliau vyktų. Dabar atvykti į 10 Eurolygos komandą yra lengviau nei prieš šį sezoną, kai buvo kalbama apie 16-ą vietą.

– Jūs prisidėsite prie komandos augimo?

– Artimiausiomis dienomis nuspręsime ir viskas bus aiškiau.

krepsinis.net, Gintauto Kniukštos nuotrauka

Parašykite komentarą

Top