Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Prieš rinkimus R. Karbauskis kratėsi tvarkiečių, dabar pasirašo bendradrabiavimo sutartis

Prieš rinkimus R. Karbauskis kratėsi tvarkiečių, dabar pasirašo bendradrabiavimo sutartis

Lietuvos socialdemokratų darbo (LSDD), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos pasirašė susitarimą dėl bendro darbo, kuris, anot politikų,  užtikrins spartesnį sprendimų priėmimą ir produktyvumą.

Frakcijų lyderiai įsitikinę, kad susitarimu užtikrinamos pozityvios permainos atneš realios naudos valstybei, taip pat padės sprendžiant Lietuvos žmonėms aktualias problemas.

„Prisimenant pavasario sesiją, kartais būdavo sudėtinga susirinkti 71 balsą. Manau, kad po šito susitarimo pasirašymo valdančioji dauguma bus ryžtingesnė ir garantuota dėl priimamų sprendimų, nes prie svarbių įstatymų projektų priėmimo proceso prisijungs nemažas ratas patyrusių politikų“, – sako A. Palionis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis mano, kad ši sutartis taps pagrindu glaudesniam bendradarbiavimui.
„Sutartis padės priimti sprendimus, kurie reikalingi mūsų Vyriausybės darbui. Ji užtikrina frakcijų palaikymą ir rėmimą.

Šio palaikymo formalizavimas duoda garantiją, kad mes vieni kitus dažniau matysime, dažniau pasitarsime, tai garantuos, kad daugeliu klausimų galėsime sutarti. Tai nereiškia, kad būsime palaikomi visiškai visais klausimais, jis reiškia, kad pastangų iš visų pusių bus daugiau“, – sako R. Karbauskis.

Visi susitarimą palaikiusių frakcijų atstovai tikisi, kad spartesniu darbu bus galima garantuoti šalies ekonominį, socialinį ir politinį stabilumą, o didesnis Seimo frakcijų palaikymas priimant sprendimus atneš daugiau naudos valstybei.

Beje,  prieš Seimo rinkimus, R. Karbauskis tvirtino, kad niekada koalicijoje nedirbs su tvarkiečiais ir darbiečiais.

siandien.info. lrs.lt

Parašykite komentarą

Top