Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Konservatoriai: valstiečių kuriamą tyrimą ignoruosuosime

Konservatoriai: valstiečių kuriamą tyrimą ignoruosuosime

Balsavimai dėl naujos komisijos įkūrimo turėtų įvykti ateinančioje Seimo sesijoje. Komisijos darbas, jei ji būtų sukurta, turėtų trukti iki ateinančių metų gegužės 1 d.

„Suprantame, kad šios komisijos tikslas yra ne tiesos išaiškinimas. Atvirkščiai – kuriama komisija politiniam triukšmui sukelti, kuris uždengtų antidemokratinius procesus ir blogus sprendimus, vykstančius mūsų valstybėje. Todėl TS-LKD nedeleguos savo atstovų į šią komisiją, nebendradarbiausime su ja, neatsakinėsime į komisijos atstovų pateikiamus klausimus, jei tokių bus. Tikimės, kad taip pasielgs ir kitos opozicinės partijos“, – komentavo G. Landsbergis.

TS-LKD frakcijos seniūno manymu, pasibaigus Seime vykusiam Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimui nebuvo imtasi tinkamų priemonių keisti teisinę bazę siekiant ištaisyti esamas įstatymų spragas: „Matome, kad tyrimai Seime nesibaigia įstatymų projektų rengimu ir valstybėje esančių spragų taisymu.

Seime įregistravus nutarimo dėl Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl galimos neteisėtos įtakos ir (ar) poveikio politikams, valstybės tarnautojams bei politiniams procesams parlamentinio tyrimo atlikimo sudarymo projektą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis teigė, kad komisiją vertina kaip bandymą pridengti nevykstančius ar nepavykusius darbus. Partijos pirmininkas sakė, kad konservatoriai tyrime nedalyvaus.

„Vietoj to, yra kuriamos naujos komisijos, kurias valdantieji galės panaudoti susidorojimui ne tik su opozicija Seime, bet ir artėjančių rinkimų kampanijoje. Aiškėjant šioms aplinkybėms kyla klausimas, ar tie žmonės, kurie taip pat piktinosi planais kurti naujas koalicijas, pasiliks valstiečių frakcijoje, ar, kaip ir žadėjo, ją paliks“,- sako konservatorių lyderis.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top