Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Krata privačioje medicinos paslaugas teikiančioje įmonėje

Krata privačioje medicinos paslaugas teikiančioje įmonėje

www.siandien.info

Prie Klaipėdos apygardos prokuratūros vyko trumpa spaudos konferencija, kurioje Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius trumpai pristatė atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo vienoje privačioje medicinos paslaugas teikiančioje įmonėje.

Paaiškėjo, kad Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje veikusioje „Vaisingumo klinikoje“, jų vadovų namuose, automobiliuose pareigūnai atliko pusšimtį kratų, rado neapskaitytų pinigų.

Kratų metu buvo rastas beveik milijonas eurų grynais pinigais, taip pat buhalterinės apskaitos ir kiti dokumentai. Kaip teigė Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausioji prokurorė Dalia Pocienė, pareigūnai dirbo kone visą parą. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius teigė, kad sulaikyti įmonės vadovai ir darbuotojai susiję su apskaita.

Tarp įtariamųjų – šviesaus atminimo prezidento Algirdo Brazausko žentas Algirdas Usonis, kuris yra bendrovės bendraturtis ir vadovas. Toje pačioje klinikoje dirba ir jo sutuoktinė gydytoja akušerė-ginekologė Audronė Usonienė.

„Lietuvos ryto“ duomenimis, Vaisingumo klinikos vadovai buvo sekami daugiau kaip pusę metų. O kratos įmonės padaliniuose, įtariamųjų namuose, automobiliuose atliktos tik tada, kai surinkta pakankamai įkalčių apie vykdomas galimai nusikalstamas veikas.

Operacijos mastas buvo stulbinamas – per dieną atlikta daugiau kaip pusšimtis kratų. Jose dalyvavo per šimtą Klaipėdos apygardos prokuratūros, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ir Kriminalinės policijos biuro pareigūnų, Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistų (VMI).

Parašykite komentarą

Top