Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kviečia 2022 metams prenumeruoti laikraštį ŠIANDIEN

Kviečia 2022 metams prenumeruoti laikraštį ŠIANDIEN

VšĮ „Karšuvos būtovė“ prezidentas, istorijos tyrinėtojas Antanas Gedvilas kviečia 2022 metams prenumeruoti laikraštį ŠIANDIEN:

„Jau daug metų visuomenei pristatau Tauragės rajone, Skaudvilės apylinkėje esančią Ivangėnų archeologinę vietovę, kurioje stovėjo galinga tvirtovė, galimai susijusi su Lietuvos karalių Butigeidžio, Butvydo, Vytenio, Gedimino, Pilėnų gynėjo- Margirio pagrindine pilimi. Malonu, kad pastaraisiais metais apie tai daug rašo ir laikraštis ŠIANDIEN, o neseniai  pradėtas leisti ŠIANDIEN priedas Žemaitija (MONA ŽEMAITĖJĖ) įkvepia viltį, kad bus pateikta dar  įdomesnių  faktų apie šio krašto istoriją, tradicijas, papročius.

Antanas Gedvilas.

Prenumeruoti internetu labai paprasta, tiesiog paspaudžiate nuorodą www. prenumeruoti.lt/laikraščiai  ir po kelių minučių laikraštis ŠIANDIEN jau užsakytas. Tai puiki dovana Jūsų artimiesiems šv. Kalėdų ar tiesiog gimtadienio proga.

Visi užsiprenumeravę laikraštį ŠIANDIEN 2022 metams nemokamai gaus kitų metų kalendorių VYČIŲ RINKTINĖS ŽYGIS KRAŽIAI- KRETINGA“  

Parašykite komentarą

Top