Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > ,,Dergliavą ant senelio atsimenu nuo vaikystės”…

,,Dergliavą ant senelio atsimenu nuo vaikystės”…

Seimo narys Gabrielius Landsbergis kritiškai įvertino  Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio siūlymą suteikti buvusiam Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) pirmininkui prof. Vytautui Landsbergiui

„Aš nežinau, ar Seimo Pirmininkas turi piktų kėslų, bet tikrai išmintingas politikas pasitikrintų, ar jo iškeltai idėjai pritaria, pavyzdžiui, bent jau jo frakcija. Jei nepritaria, tai ar verta jos imtis? O jei žino, kad nepritaria, tada jo veiksmas tėra elementarus pasityčiojimas iš buvusio valstybės vadovo. O juk ir laikas tokiai patyčiai tinkamas.

Retu atveju tai yra draugiškas veiksmas. Susirūpinusiu veidu pranešama, kad bus svarstomas statuso suteikimas. Praeina kelios savaitės svarstymų ir prasideda piktinimasis, patyčios ir pamazgos. Kiekvienas gražulis, kiekvienas butkevičius išsakys savo nuomonę – „kur tai matyta“, „kaip jis drįsta“? Nesvarbu, kad procesą inicijavo politiniai oponentai“, – savo Facebook paskyroje rašo G. Landsbergis.

Seimo pirmininkas V. Pranckietis mano, kad profesoriaus 85 gimtadienio proga vertėtų  suteikti pirmajam faktiniam valstybės vadovui V. Landsbergiui prezidento statusą.

Buvęs Lietuvos krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičius teigė, kad  faktinė Lietuvos vadovė buvo tuometinė premjerė Kazimira Danutė Prunskienė.

„Tas vienas žmogus sėdėdavo Aukščiausios Tarybos kambarėlyje, valgydavo batoną su kondensuotu pienu ir skambindavo fortepijonu“, – apie V. Landsbergį „Lietuvos rytui“ teigė A. Butkevičius.

,,Dergliavą ant senelio atsimenu nuo vaikystės – sugriauti kolūkiai ir iš jų šiferio sustatytos vilos Šveicarijoje“, – rašo G. Landsbergis.

Tuo tarpu  Ramūnas Karbauskis viešai suabejojo, ar toks kolegos pasiūlymas sulauktų net pačių „valstiečių“ pritarimo Seime.

verslaspolitika.lt

.

Parašykite komentarą

Top