Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Lietuvos Vyriausybė remia britų spaudą

Lietuvos Vyriausybė remia britų spaudą

www.siandien.info

Po kritikos bangos dėl užsakyto turinio „Financial Times“ valdžios institucijos suskubo taisyti socialinių tinklų įrašus. Kritikos Vyriausybei negailėjo prezidentas Gitanas Nausėda: „Galiu tiktai pasakyti savo asmeninį pavyzdį: tikrai bendravau su daugybe žiniasklaidos priemonių pasaulyje – CNN, BBC, tas pats FT, ir niekada už tai nereikėjo mokėti“, – sakė prezidentas.

„Tai labai raginu išnaudoti visas galimybes populiarinti Lietuvą tais būdais, kurie yra prieinami, ir manau, kad tai tikrai yra įmanoma padaryti, nes šiandien susidomėjimas Lietuva, jos požiūriu į įvykius Ukrainoje, Baltarusijoje tikrai yra natūraliai didelis ir galima būtų sutaupyti valstybės pinigų tiesiog duodant interviu ir populiarinant mūsų požiūrį“, – kalbėjo G. Nausėda.

Šią savaitę britų leidinyje „Financial Times“ pasirodė Lietuvą pristatantis publikacijų ciklas,  Lietuvos valdžios institucijos džiaugėsi tarptautinėje bendruomenėje parodytu dėmesiu, o paaiškėjo, kad Lietuvą reprezentuojantys straipsniai buvo apmokėti iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pavaldžios įmonės „Investuok Lietuvoje“, o pasirodžius šiai informacijai suskubta džiaugsmingus įrašus socialiniuose tinkluose redaguoti.

https://www.youtube.com/watch?v=plcpIbgO4Ec

Naujienų portalas Delfi išsiaiškino, jog dėmesys Lietuvai šiame leidinyje atsirado ne šiaip sau, o dėl pasirašytos sutarties, tad publikacijos buvo apmokėtos pačios Lietuvos valdžios.

Delfi skelbė, kad leidinys „Financial Times“ už paskelbtą leidinį apie Lietuvą gavo finansavimą iš agentūros „Investuok Lietuvoje“, už turinio kampaniją buvo sudaryta 56,8 tūkst. eurų (su PVM) vertės sutartis.

Parašykite komentarą

Top