Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Buvęs G. Nausėdos patarėjas stos prieš teismą

Buvęs G. Nausėdos patarėjas stos prieš teismą

www.siandien.info

Viešajai įstaigai „Klaipėdos šventės“ vadovavusiam buvusiam prezidento patarėjui Liutaurui Galiniui dėl įtarimų kyšininkavimu teks stoti prieš teismą, pranešė LRT . Prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir papirkimo organizuojant ir vykdant 2021 metų Jūros šventės pirkimus, kuriame L. Galinis yra vienas įtariamųjų. Kada tiksliai byla bus perduota teismui, kol kas nežinoma. Su bylos medžiaga susipažinę proceso dalyviai dar gali teikti prašymus, kurių nagrinėjimui ir kitiems veiksmams gali prireikti laiko.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, buvęs Klaipėdos miesto savivaldybės įstaigos „Klaipėdos šventės“ vadovas L. Galinis, pasinaudodamas savo įgaliojimais ir kita tikėtina įtaka, susitarė priimti ir priėmė ne mažesnį kaip tūkstančio eurų kyšį.

Kaip įtariama, už šį galimai neteisėtą atlygį buvo siekiama, kad vieno verslininko atstovaujamoms ir susijusioms bendrovėms būtų sudarytos išskirtinės sąlygos dalyvauti bei laimėti 2021 metų Jūros šventės renginiams skirtos įrangos ir paslaugų įsigijimo viešuosius pirkimus. Bendra šių sutarčių vertė – daugiau kaip 47 tūkst. eurų.

Parašykite komentarą

Top