Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Ministrė Pirmininkė kreipėsi į Lietuvos žmones

Ministrė Pirmininkė kreipėsi į Lietuvos žmones

Mielieji,

šventų Kalėdų šiemet laukiame labiau nei bet kada. Pasiilgome bendrystės, šurmulio ir paprasčiausiai apkabinti artimą. Pasiilgome normalaus gyvenimo – tokio, koks buvo prieš metus. Tačiau prieš ankstesnes Kalėdas buvę įprasti dalykai dabartinėmis aplinkybėmis padėtų plisti virusui ir reikštų prarastas gyvybes.

Ligoninės perpildytos. Medikai pervargę. Kasdien, kas valandą prarandame po vieną ar du Lietuvos žmones, kurie sirgo virusu. Kasdien prarandame ir tuos, kurie dar galėjo gyventi, bet dėl sudėtingos situacijos ligoninėse laiku negavo reikalingo gydymo. Tai ne vien tik skaičiai – tai ŽMONĖS: tėvai, seneliai, broliai ir seserys, draugai.

Todėl prašau visų – sustokime ir likime namuose. Padėkime medikams gelbėti gyvybes. O kartu ir patys jas gelbėkime, nesudarydami sąlygų virusui plisti. Pandemiją galime įveikti tik susitelkę, tik kartu – atidėdami tai, ką galime atidėti, bendraudami nuotoliniu būdu, dėvėdami kaukes, dezinfekuodami rankas, laikydamiesi atstumo.

Šiuo metu nėra lengvų sprendimų, jie paliečia visus. Tačiau tik visi kartu, susitelkę, šį sunkų laikotarpį įveiksime greičiau. Tuomet Vyriausybė galės anksčiau palengvinti suvaržymus ir tai padarys su malonumu. O dabar dėkoju visiems, kurie įvertina viruso grėsmę ir laikosi nurodymų.

Dėkoju medikams ir mokytojams, dėkoju turėjusiems laikinai sustabdyti mylimą darbą ar verslą, kiekvienam, dėkoju visiems savanoriams ir socialiniams darbuotojams, kurie padės vienišiems žmonėms. Dėkoju tėvams, senjorams, dėkoju vaikams – už supratimą, kantrybę ir pasiaukojimą.

Skiepai nuo viruso jau sukurti. Jau greitai jie bus prieinami tiems, kam labiausiai reikia, o vėliau ir visiems kitiems.

Liko svarbiausias mūšis. Neabejoju, kad TIK susitelkę jį laimėsime.

Stiprybės mums visiems! Ačiū!

Ingrida Šimonytė, Ministrė Pirmininkė

Parašykite komentarą

Top