Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Vyriausybės kanceliarijai vadovaus Giedrė Balčytytė

Vyriausybės kanceliarijai vadovaus Giedrė Balčytytė

www.siandien.info, lrv.lt

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuo gruodžio 14 dienos Vyriausybės kanclere paskyrė Giedrę Balčytytę. Pastaruoju metu ji dirbo Norvegijos teisinių, konsultacinių ir projektų žinių valdymo centre – įmonėje „Norway Registers Development“ valdymo ir tarptautinės plėtros praktinės srities vadove, ėjo strateginių konsultacijų vadovės pareigas.

„Vyriausybės kanceliariją prisimenu kaip puikų ir profesionalų kolektyvą, kuris, manau, dabar dar labiau sustiprėjęs ir susitelkęs. Prisijungdama prie Vyriausybės kanceliarijos komandos šiuo sudėtingu metu, prisiimu man tenkančią didelę atsakomybę, nes tvirtai tikiu, kad kartu mes galime nuveikti didelius darbus. Pirmasis iš jų – įgyvendinti efektyvias pandemijos sutramdymo priemones ir grąžinti šalį į normalų gyvenimo ritmą“, – sako G. Balčytytė.

G. Balčytytė yra dirbusi Pasaulio banko vykdomosios valdybos Šiaurės–Baltijos šalių grupės vykdomojo direktoriaus pavaduotoja, vykdant Jungtinių Tautų vystymo programą (UNDP) Lietuvoje, buvo komunikacijos koordinatorė.

Vyriausybės kanclerė G.Balčytytė yra sukaupusi vadovavimo patirtį dirbdama valstybės tarnyboje – ji buvo finansų ministro patarėja, vadovavo Finansų ministerijos viešųjų ryšių skyriui, Vyriausybės kanceliarijos Europos informacijos skyriui.

Parašykite komentarą

Top