Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Monika Linkytė „Eurovizijos“ dainų konkurse  užėmė 11 vietą.  Lietuvos istorijoje- tai  ketvirtas rezultatas

Monika Linkytė „Eurovizijos“ dainų konkurse  užėmė 11 vietą.  Lietuvos istorijoje- tai  ketvirtas rezultatas

www.siandien.info

Monika Lingytė. Reuters/ scanpix nuotrauka.

Lietuvos atstovė Monika Linkytė su daina „Stay“ „Eurovizijos“ dainų konkurse pasirodė 22 numeriu ir  užėmė 11 vietą.  Lietuvos istorijoje- tai  ketvirtas rezultatas.

Finale varžėsi 26 šalys: Albanija, Kipras, Estija, Belgija, Austrija, Lenkija, Australija, Armėnija ir Slovėnija, Lietuva, Kroatija, Moldova, Šveicarija, Suomija, Čekija, Izraelis, Portugalija, Švedija, Serbija, Norvegija. Be pusfinalio atrankų į finalą pateko Ukraina ir „Didysis „Eurovizijos“ penketas“: Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija ir Jungtinė Karalystė. Šios penkios valstybės yra didžiausios Europos transliuotojų sąjungos (EBU) finansinės rėmėjos.

67-ąjį Liverpulyje vykusį „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjo 39-erių švedė Loreen. Marokiečių kilmės Švedijos dainininkė ir prodiuserė, 2012 metais su daina „Euphoria“ buvo laimėjusi „Eurovizijos“ dainų konkursą Azerbaidžane.

Švedė Loreen. Marokiečių kilmės Švedijos dainininkė ir prodiuserė, 2012 metais su daina „Euphoria“ buvo laimėjusi „Eurovizijos“ dainų konkursą Azerbaidžane. EPA – ELTA nuotr.

Parašykite komentarą

Top