Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > NVSC direktorius R. Petraitis bus atleistas iš pareigų, nors turėjo progą išeiti susitarimo būdu

NVSC direktorius R. Petraitis bus atleistas iš pareigų, nors turėjo progą išeiti susitarimo būdu

www.siandien.info

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro direktorius Robertas Petraitis atleidžiamas i iš pareigų.

Šiandien pranešta, kad sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys 2020 metų R.Petraičio veiklą įvertino neigiamai.

Tuo tarpu atleidžiamas direktorius pareiškė, kad NVSC turimi duomenys ir Statistikos departamento skelbiami sergamumo duomenys esą nesutampa. Jo nuomone, dirbtinai mažinamas sergančiųjų skaičius.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) direktorius Robertas Petraitis sako, kad jis iš sveikatos apsaugos ministro konkrečių veiklos vertinimų neišgirdo. Nepaisant to, buvo nurodyta, jog vadovo veikla bus vertinama nepatenkinamai ir jis bus atleistas iš pareigų, nors turėjo progą išeiti susitarimo būdu.

Pasak NVSC direktoriaus Roberto Petraičio, tai yra politinis sprendimas, priimtas jau seniai, kai buvo nuspręsta, kad reikia rasti kaltą. Jis buvo aiškus, tad nei kiek nenustebino.

„Buvau gavęs pasiūlymą NVSC palikti susitarimo būdu, tai yra numatant tam tikras susitarimo sąlygas. Paprastai tariant, man buvo pasiūlyta palikti darbą su solidžia kompensacija už pasižadėjimą neteikti informacijos apie ministerijos veiklą.

Įvertinus, kad iki kadencijos pabaigos liko vos keli mėnesiai, man tai būtų buvęs pats paprasčiausias sprendimas. Ir, matyt, tai būtų buvę kai kam labai palanku, nes situacija būtų buvusi „nunulinta“. Bet, kaip ir sakiau, visą laiką dirbau sąžiningai.

Vienintelis dalykas dėl kurio apgailestauju – tai, kad į šį politikavimą įtraukti įstaigos darbuotojai, dieną ir naktį dirbę ir dirbantys tam, kad įveiktume šią situaciją“, – sako R. Petraitis.

Be to, jo teigimu, Sveikatos apsaugos ministerijos viešai pateikta nuomonė dėl darbo organizavimo trūkumų nebuvo pagrįsta. Jokių argumentų, neskaitant „viskas blogai“, nebuvo pateikta ir vertinimo metu. Taip pat jokių argumentų nebuvo pateikta ir atliekamo tarnybinio patikrinimo metu, kuriame kritika iš esmės reiškiama dėl direktoriaus viešai pateiktų pasisakymų.

Parašykite komentarą

Top